Zamknij

Kasia Tusk pokazała twarz córki. To pierwsze takie zdjęcia wnuczki Donalda Tuska [FOTO]

Judyta Wanicka
08.05.2020 14:30
Kasia Tusk z córką
fot. Instagram:@makelifeeasier_pl

Kasia Tusk opublikowała rodzinne zdjęcia, na których widać twarz jej córki. Jak wygląda wnuczka Donalda Tuska? Rzadkie fotografie Kasi Tusk z dzieckiem pojawiły się na Instastory "Make Life Easier". 

Kasia Tusk pokazała twarz córki na Instagramie. Blogerka "Make Life Easier" rzadko publikuje zdjęcia dziecka, a jeśli już to robi, to stara się za wiele nie zdradzać. Do tej pory ograniczała się do fotografowania rączek i stópek albo kierowała uwagę na reklamowane akcesoria. W końcu po ponad roku od porodu Kasia Tusk zamieściła fotografie, na których widać twarz jej małej córeczki. 

Córka Kasi Tusk i Stanisława Cudnego przyszła na świat w styczniu 2019 roku. Blogerka zwlekała z potwierdzeniem ciąży do ostatniego miesiąca. Płeć dziecka i imię wnuczki Donalda Tuska również długo pozostawały tajemnicą. Wcześniej córka byłego premiera zaskoczyła fanów informacją, że wyszła za mąż już w 2014 roku. Tusk i Cudny zaręczyli się w 2013 roku, parą są już od ponad dziesięciu lat.

Kasia Tusk przypadkowo pokazała zdjęcie ze ślubu. Tak wyglądała na weselu

Kasia Tusk pokazała twarz córki na Instagramie 

Na Instastory "Make Life Easier" pojawiły się zdjęcia kilkumiesięcznej córki Kasi Tusk. Blogerka udostępniła fotografie z rodzinnego albumu, na których zostały uwiecznione intymne momenty Kasi z mężem i córką. Na niektórych zdjęciach możne zobaczyć twarz dziewczynki. Zdjęcia są na wskroś wyjątkowe, ponieważ w końcu widać na nich wnuczkę Donalda Tuska w pełnej krasie. Do tej pory dziewczynka była fotografowana jedynie od tyłu. 

KSIAAA 1
fot. Instastory:@makelifeeasier_pl
KASIA AA 2
fot. Instastory:@makelifeeasier_pl
Zagłosuj

Popierasz celebrycki zwyczaj niepokazywania twarzy dziecka w sieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw