Zamknij

Kasia Tusk pokazała córeczkę. Fani zachwyceni: "Oczy po dziadku" [FOTO]

20.11.2020 14:27
Kasia Tusk
fot. Piotr Hukalo/East News

Kasia Tusk, blogerka i wnuczka Donalda Tuska, pokazała w sieci rozczulające zdjęcie córeczki. Fani zauważyli, że dziewczynka ma oczy po dziadku. Jedna z internautek w komentarzu wystosowała apel do Kasi.

Kasia Tusk to bez wątpienia jedna z osób, które zyskały niezwykłą popularność dzięki aktywności w internecie. Choć wnuczkę Donalda Tuska ciężko było nazwać osobą anonimową, to rozgłos zyskała "na własnych warunkach". Założony przez nią blog "Make life easier", na którym pokazuje między innymi modowe stylizacje oraz aranżacje wręcz, cieszy się niezwykłą popularnością, podobnie jak profile Kasi w mediach społecznościowych.

Profil Kasi Tusk na Instagramie obserwuje imponująca liczba ponad 384 tysięcy obserwujących. W ostatnich dniach w mediach głośno mówiło się o aferze z wykorzystaniem przez jedną ze znanych marek prywatnego zdjęcia blogerki. Na szczęście  finał sprawy z udziałem Tusk okazał się pozytywny. Tym razem wnuczka Donalda Tuska postanowiła pochwalić się zdjęciem o bardzo pozytywnym wydźwięku. Fani nie kryli zachwytu nad uroczą fotografią znad morza, na którym możemy podziwiać śliczną córeczkę Kasi.

ZOBACZ TAKŻE: Kasia Tusk z najmodniejszą biżuterią tego sezonu w rozsądnej cenie

Kasia Tusk pokazała zdjęcie córeczki. Porównania do Donalda Tuska i pytania o Strajk Kobiet

Kasia Tusk na swoim profilu na Instagramie podzieliła się zdjęciem z niedzielnego spaceru po plaży, w którym towarzyszyła jej ukochana córeczka urodzona na początku 2020 roku. W ciepłej kurteczce i czapce z uszami pociecha blogerki wyglądała uroczo, co nie umknęło uwadze internautów. W komentarzach pojawiły się także głosy, że oczy dziewczynka odziedziczyła po znanym dziadku.

- Jakie piękne niebieskie oczka.

- Oczy chyba po dziadku - czytamy.

Jedna z internautek, zdająca sobie sprawę, że Kasia wspiera strajki kobiet, przy okazji wpisu poprosiła ją o ponownie nagłośnienie sprawy. Blogerka, która ma świadomość swoich dużych sieciowych zasięgów, zgodziła się z fanką.

- Masz rację. Dziś z ciężkim sercem oglądałam fakty - napisała.