Zamknij

Kasia Tusk pokazała zdjęcie z Donaldem Tuskiem. "Tatulku, jesteś najlepszy"

23.06.2020 19:36
Kasia Tusk pokazała zdjęcie z Donaldem Tuskiem. "Tatulku, jesteś najlepszy"
fot. Piotr Hukalo/East News

Kasia Tusk, idąc tropem wielu gwiazd i użytkowników mediów społecznościowych, pokazała zdjęcie z tatą z okazji Dnia Ojca. W opisie do zdjęcia nawiązała do niedzielnych wyborów prezydenckich.

Kasia Tusk pokazała zdjęcie z tatą - Donaldem Tuskiem [FOTO]

Kasia Tusk Dzień Ojca postanowiła uczcić wspólną fotografią z tatą - Donaldem Tuskiem. Wakacyjne zdjęcie z Sardynii okrasiła uroczym podpisem, nawiązując również do niedzielnych wyborów prezydenckich.

"Tatulku. Jesteś najlepszy. Ale musisz teraz dać szansę innym.  (Zbieżność sensu z niedzielnym wydarzeniem przypadkowe. A może nie? #DzienTaty Sardynia, 2016" - podpisała zdjęcie Kasia Tusk.

Na odpowiedź Donalda Tuska nie trzeba było długo czekać. "Wiem, wiem, młodzi idą. Ale pamiętaj, że tata jest tylko jeden! W niedzielę i każdy inny dzień. Nawet maleństwo już to wie..."  napisała Donald Tusk.

Kasia Tusk na zdjęciu z tatą: Fani ciepło komentują fotografię

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo ciepłych słów od fanów Kasi. "Pozdrowienia dla taty", "super tata", "urocze zdjęcie", "mądra córka, tata może być dumny" - pisali fani. Kasia Tusk bardzo chroni prywatne życie. Na  Instagramie Kasi Tusk nie zobaczymy zdjęć twarzy jej córeczki.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl.