Zamknij

Kasia Tusk pokazała zdjęcie z córką. Wspólnie ubierały choinkę [FOTO]

Maciej Friedrich
20.12.2019 20:10
Kasia Tusk pokazała zdjęcie z córką. Wspólnie ubierały choinkę [FOTO]
fot. Piotr Hukalo/East News

Kasia Tusk przygotowuje się do Bożego Narodzenia, a efektami przygotowań podzieliła się z fanami na Instagramie. Blogerka pochwaliła się zdjęciem, na którym ubiera choinkę. Towarzyszyła jej córeczka.

Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek. Córka Donalda Tuska odniosła ogromny sukces, jej profil na Instagramie obserwuje ponad 340 tysięcy użytkowników. Według informacji "Newsweeka" jej blog może być miesięcznie odwiedzany nawet milion osób. Popularność Kasi przyniósł między innymi występ w "Tańcu z gwiazdami". 

W styczniu 2019 roku Kasia Tusk została szczęśliwą mamą córeczki. Ciąża i poród były dużym medialnym wydarzeniem, które śledzili oddani fani blogerki. Mówiono między innymi o tym, ile Kasia może zarobić na dziecku. Tymczasem mama, w przeciwieństwie do wielu innych celebrytek, chroni prywatność swojej pociechy i rzadko publikuje jej zdjęcia. Z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia postanowiła zrobić wyjątek. 

Kasia Tusk pokazała świąteczne zdjęcie z córeczką 

Na swoim Instastory Kasia Tusk postanowiła pochwalić się zdjęciami z ubierania choinki. Jedna z opublikowanych fotografii jest szczególnie wzruszająca. Kasia przy świątecznym drzewku tuli ukochaną córeczkę. Zdjęcie z pewnością roztopiło serca fanów córki Donalda Tuska. Trzeba przyznać, że bije od niego rodzinny, świąteczny nastrój. 

post Kasi Tusk
fot. Instagram:@makelifeeasier

RadioZET.pl/MF