Zamknij

Kasia Tusk przypadkowo pokazała zdjęcie ze ślubu. Tak wyglądała na weselu

Judyta Wanicka
15.10.2019 15:03
Kasia Tusk
fot. Piotr Hukalo/East News

Kasia Tusk pochwaliła się zdjęciem, w którego tle widać coś znacznie ciekawszego – zdjęcie Kasi Tusk ze ślubu ze Stanisławem Cudnym. Widać na nim, jaką sukienkę miała na sobie Kasia Tusk w dniu wesela. Nie jest to ta sama kreacja, którą blogerka przekazała na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kasia Tusk znana jest z tego, że ściśle chroni swoją prywatność. Dopiero kilka miesięcy temu wyznała fanom, że wzięła ślub już pięć lat temu, a doniesienia o ciąży potwierdziła tuż przed rozwiązaniem. Blogerka coraz odważniej chwali się córkę w mediach społecznościowych, lecz konsekwentnie nie pokazuje jej twarzy. Tajemnicę rozwiały oficjalne zdjęcia z audiencji u papieża Franciszka, na których można oglądać córkę Kasi Tusk w pełnej krasie.

Kasia Tusk pokazała zdjęcie ze ślubu. Miała drugą sukienkę 

Do dziś tajemnicą owiany jest również ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego. Blogerka do tej pory nie opublikowała żadnego zdjęcia z uroczystości. Aż dotąd. Na instagramowym profilu Make Life Easier pojawiła się fotografia biurka, na którym pośród wielu bibelotów znalazło się oprawione zdjęcie ślubne. Kasia pozuje z mężem ubrana w białą, krótką sukienkę i ze wpiętym we włosy welonem. Nie wiadomo, czy jest to zdjęcie z dnia ceremonii, czy z zaaranżowanej sesji. Można się jedynie domyślać, że w takim stroju Kasia Tusk bawiła się na swoim weselu.

Suknia ślubna Kasi Tusk została przekazana na WOŚP

Kasia Tusk zdradziła, jak wyglądała jej suknia ślubna przy okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019. Blogerka zdecydowała się przekazać na aukcję kreację, w której pięć lat temu poszła do ołtarza. Okazało się, że ozdobną górę sukni zaprojektowała Gosia Baczyńska

W tym roku postanowiłam wesprzeć WOŚP, przekazując na aukcję moją suknię ślubną, czyli rzecz, która ma dla mnie duże znaczenie. Górę sukienki zaprojektowała dla mnie Gosia Baczyńska i jest ona uszyta z jedwabnej koronki sprowadzanej z Francji, natomiast dół sukienki uszyła Magda z marki Warsaw Poet i jest ona wykonana z kremowej organzy. Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie i jestem przekonana, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja – mówiła w filmie.

RadioZET.pl/jw