Zamknij

Kasia Tusk potwierdza plotki, że wyszła za mąż

Redakcja
10.09.2018 10:50
Kasia Tusk potwierdza ślub
fot. Instagram/ w tekście: blog Kasi Tusk

W połowie sierpnia 2018 media obiegła informacja o tym, że Kasia Tusk wyszła za mąż. Informacje te nie były potwierdzone, jednak teraz Kasia zdecydowała się pokazać zdjęcie, które rozwiewa wątpliwości.

To już pewne: Kasia Tusk i Staszek Cudny rzeczywiście się pobrali! Córka Przewodniczącego Rady Europejskiej pochwaliła się obrączką, choć do tej pory nie komentowała pogłosek, które krążyły od kilku tygodni. Kiedy w połowie sierpnia na palcu Cudnego dostrzeżono obrączkę, ten w wypowiedzi dla „Super Expressu” stwierdził tylko, że to chyba oczywiste, co to oznacza.

Kasia Tusk potwierdziła, że wyszła za mąż

Teraz i Tusk zdecydowała się potwierdzić ostatecznie plotki. Na blogu pokazała zdjęcia, na których dostrzec można obrączkę na jej palcu. Oto jedno z nich – co prawda zdjęcie wykonane w dosyć dużej odległości, ale mimo wszystko wątpliwości już nie ma.

1

Kim jest Staszek Cudny, mąż Kasi Tusk?

Kasia i Staszek poznali się już w liceum, jednak miłość przyszła do nich później. Razem są już od 10 lat, a zaręczyli się w 2013 roku. Od tamtej pory często spekulowano o ich ślubie. Obydwoje jednak skupiali się na swoich firmach. Kasia niezbyt chętnie zdradzała informacje z ich życia prywatnego, choć zdarzało się jej wspominać o Staszku na swoim blogu.

Jak widać, prywatność nadal bardzo sobie cenią, o czym świadczy fakt, że nawet ślub udało się im utrzymać w całkowitej tajemnicy. Dla chcącego nic trudnego. Wiele par z polskiego show-biznesu mogłoby się od nich tego nauczyć.

Zatem jeszcze raz gratulujemy!

RadioZET.pl/SA