Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kasia Tusk potwierdza plotki, że wyszła za mąż

10.09.2018 10:50
xxx zet

W połowie sierpnia 2018 media obiegła informacja o tym, że Kasia Tusk wyszła za mąż. Informacje te nie były potwierdzone, jednak teraz Kasia zdecydowała się pokazać zdjęcie, które rozwiewa wątpliwości.

Kasia Tusk potwierdza ślub fot. Instagram/fot. w tekście: blog Kasi Tusk

To już pewne: Kasia Tusk i Staszek Cudny rzeczywiście się pobrali! Córka Przewodniczącego Rady Europejskiej pochwaliła się obrączką, choć do tej pory nie komentowała pogłosek, które krążyły od kilku tygodni. Kiedy w połowie sierpnia na palcu Cudnego dostrzeżono obrączkę, ten w wypowiedzi dla „Super Expressu” stwierdził tylko, że to chyba oczywiste, co to oznacza.

Kasia Tusk potwierdziła, że wyszła za mąż

Teraz i Tusk zdecydowała się potwierdzić ostatecznie plotki. Na blogu pokazała zdjęcia, na których dostrzec można obrączkę na jej palcu. Oto jedno z nich – co prawda zdjęcie wykonane w dosyć dużej odległości, ale mimo wszystko wątpliwości już nie ma.

1

Kim jest Staszek Cudny, mąż Kasi Tusk?

Kasia i Staszek poznali się już w liceum, jednak miłość przyszła do nich później. Razem są już od 10 lat, a zaręczyli się w 2013 roku. Od tamtej pory często spekulowano o ich ślubie. Obydwoje jednak skupiali się na swoich firmach. Kasia niezbyt chętnie zdradzała informacje z ich życia prywatnego, choć zdarzało się jej wspominać o Staszku na swoim blogu.

Jak widać, prywatność nadal bardzo sobie cenią, o czym świadczy fakt, że nawet ślub udało się im utrzymać w całkowitej tajemnicy. Dla chcącego nic trudnego. Wiele par z polskiego show-biznesu mogłoby się od nich tego nauczyć.

Zatem jeszcze raz gratulujemy!

RadioZET.pl/SA

Oceń