Zamknij

Kasia Tusk w podróży poślubnej? [ZDJĘCIA]

Redakcja
20.08.2018 14:42
Kasia Tusk
fot. Instagram

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Kasia Tusk jest już po ślubie. Choć sama nie informowała o tym fakcie, to jednak na palcu jej partnera Staszka Cudnego dostrzeżono obrączkę. Teraz para przebywa na romantycznym wyjeździe w Saint-Tropez. Czyżby to podróż poślubna?

Kasia Tusk i jej partner, Staszek Cudny, postanowili pobrać się w tajemnicy. Choć córka przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska dotąd nie zabrała głosu na ten temat, to jednak Cudny potwierdził to w rozmowie z „Super Expressem”. Wygląda na to, że teraz nowożeńcy udali się na wspólny poślubny wyjazd. Internauci są zdania, że może to być podróż poślubna.

Zdjęciami ze swojego pobytu w Saint-Tropez Kasia pochwaliła się na Instagramie oraz na swoim blogu. Niestety, na zdjęciach Kasia pozuje sama, jednak opisując na blogu ten wyjazd, często wyraża się tak, że nie mamy wątpliwości, że ukochany był tam razem z nią. Zdaje się jednak, że choć miejsce przepiękne i urokliwe, to jednak wyjazd trwał zaledwie kilka dni, a można przypuszczać, że kiedy Kasia i Staszek rzeczywiście wybiorą się w podróż poślubną, to potrwa ona zdecydowanie dłużej.

Co ciekawe, pod jednym ze zdjęć internautka próbowała wyciągnąć od Kasi prawdę na temat ślubu. „Kasiu, gratulacje! Skoro Staszek potwierdził ślub to może i Ty przed czytelniczkami”. Niestety, nadal się nie udało.

RadioZET.pl/SA