Zamknij

Katarzyna Warnke jest w ciąży. Ciążowy brzuszek pokazała na wybiegu [WIDEO]

Maciej Friedrich
02.07.2019 10:31
Katarzyna Warnke jest w ciąży. Ciążowy brzuszek pokazała na wybiegu [WIDEO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

O tym, że Katarzyna Warnke jest w ciąży, mówiło się od kilku miesięcy. Aktorka i jej mąż Piotr Stramowski nie komentowali medialnych doniesień oficjalnie, a nawet pozwalali sobie na żarty. Okazało się jednak, że Kasia rzeczywiście zostanie mamą. Fani mogli zobaczyć jej ciążowy brzuch.

Katarzyna Warnke to utalentowana aktorka, która w ostatnich latach zyskała dużą popularność za sprawą współpracy z Patrykiem Vegą. Mogliśmy oglądać ją w „Botoksie”, a rola Anki w „Kobietach Mafii” bardzo spodobała się widzom. Prywatnie aktorka jest żoną Piotra Stramowskiego, również jednego z gwiazdorów produkcji Vegi. Niebawem zobaczymy go w filmie „Fighter. W kwietniu 2019 roku pojawiły się doniesienia, że para spodziewa się dziecka, jednak małżonkowie uparcie odmawiali komentarzy na ten temat. Choć Katarzyna potwierdziła, że jest w ciąży już wcześniej w wywiadzie dla magazynu „Show”, dopiero teraz nie można mieć żadnych wątpliwości.

ZOBACZ: Katarzyna Warnke na okładce "Playboya"

Katarzyna Warnke pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Niespodziewanie Katarzyna Warnke postanowiła uciąć wszelkie spekulacje dotyczące jej ciąży. W poniedziałek, 1 lipca w sieci pojawiło się nagranie z pokazu butiku MMC, w którym brała udział aktorka. Gwiazda zamykała pokaz i wywołała niemałe zadziwienie, pojawiając się na wybiegu z odsłoniętym, wyraźnie zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem. Internauci chętnie komentowali nagrania z Warnke w roli głównej, gratulowali i składali najlepsze życzenia. Oczywiście pojawiły się również głosy krytyki, zarzucające aktorce obnoszenie się z faktem, że zostanie mamą.

„Cudownie! Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie”.

„Piękno jest wielkie”.

„Świat zwariował, taka szopka, bo w ciąży, szok. Nic w głowach, serio” – czytamy na Instagramie.

W wywiadzie dla „Show” Warnke przyznała, że bierze pod uwagę przerwę w aktorskiej karierze.

– Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa. Chciałabym pracować. Mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę – stwierdziła. 

Zagłosuj

Uważasz, że występowanie na pokazie mody w ciąży jest odpowiednie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF