Zamknij

Kasia Zielińska na wakacjach w Dubaju. „Obudziłam się z trzema przystojniakami w łóżku”

Patrycja Chudolińska
04.12.2019 15:50
Kasia Zielińska
fot. Instagram/katarzynazielinska

Kasia Zielińska wybrała się na zasłużone wakacje. Na jej Instagramie niemal codziennie pojawiają się nowe zdjęcia z bajecznego urlopu. Jak się okazało, kierunkiem jej podróży był słoneczny Dubaj.

Kasia Zielińska na wakacjach w Dubaju

Kasia Zielińska zdecydowała się na wyjazd do ciepłego kraju, co z pewnością jest miłą odmianą przy aktualnej pogodzie w Polsce. Aktorka spędza wakacje w Atlantis w Dubaju razem z całą rodziną – mężem i dwójką synów. 4,5-letni Henio oraz 1,5-roczny Aleksander są dla niej oczkiem w głowie, co da się zauważyć również na zdjęciach.

Kasia Zielińska z dziećmi

Aktorka publikuje w mediach społecznościowych wiele zdjęć z wyjazdu. Cieszy się, że może ten wspaniały czas spędzać z najbliższymi.

Obudziłam się dzisiaj z trzema przystojniakami w łóżku. I pomyślałam, że nie może być lepiej. Serio – napisała pod jednym z ostatnich zdjęć z dziećmi, czym rozczuliła internautów.

W rozmowie z magazynem „Viva!” jakiś czas temu przyznała, ile znaczą dla niej synowie. Okazuje się, że po wyjściu z pracy nie myśli o niczym innym, tylko o jak najszybszym powrocie do nich.

Wszyscy się śmieją, że nikt mnie nie prześcignie w szybkości dojeżdżania do domu. Moi synkowie o tym wiedzą i czekają na mnie, mamy to perfekcyjnie przećwiczone. Oczywiście Aleś czasami odpada, ale wie, że nawet kiedy będzie już smacznie spał, mama wciśnie się między szczebelkami do jego małego łóżeczka i go przytuli – zdradziła.

Życzymy Kasi udanego odpoczynku z dziećmi!

RadioZET.pl/PCh