Zamknij

Kasia Zielińska pokazała syna na Instagramie

Redakcja
01.03.2018 13:46
Katarzyna Zielińska
fot. Archiwum Radia ZET

Kasia Zielińska pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje razem z synem. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów. Czego życzą aktorce?

Kasia Zielińska pokazała syna na Instagramie

Kasia Zielińska pochwaliła się na Instagramie fotografią, na której pozuje z ukochanym synem. „Mój cały, caluni świat. Wczoraj mój dzień nie należał do najlepszych, choróbsko i takie tam. Ale gdy przyszłam wieczorem do domu i zobaczyłam tych śmierdzących gagatków, to pomyślałam sobie: mam najlepiej na świecie. Bo co jest piękniejsze niż dom pełen gwaru, pachnąca szyjka i paluszki niuńka oraz teksty mistrzowskie typy: Mamuś, kocham Cię jak stąd do sufitu i ulicy Kamyrdolkowej. No nic!” — napisała przy zdjęciu.

Warto przypomnieć, że Kasia Zielińska została po raz drugi mamą w grudniu zeszłego roku. Aktorka urodziła drugiego synka, któremu dała na imię Aleksander. Dwuipółletni synek gwiazdy i jej męża ma natomiast na imię Henryk.

Zobacz także

— Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudnowniejszym na świecie „PREZENT POD CHOINKĘ”. Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza — napisała aktorka „Barw szczęścia” tuz po narodzinach maleństwa.

Fani są zauroczeni. „Największe szczęście”, „nie ma nic piękniejszego”, „dużo zdrowia dla pani i synka” — piszą w komentarzach.