Zamknij

Kasprzykowski już po drugiej dawce szczepionki. Gwiazdor zażartował z teorii spiskowych [FOTO]

26.07.2021 11:04
Bartek Kasprzykowski
fot. Tricolors/ East News

Bartek Kasprzykowski jest już w pełni zaszczepiony przeciw Covid-19. Aktor postanowił zażartować z jednej z teorii spiskowych. Na swoim Instagramie pokazał zabawne zdjęcia kpiące z teorii antyszczepionkowej.

Bartek Kasprzykowski podzielił się z fanami informacją, że jest już po dwóch dawkach szczepionki przeciw koronawirusowi. Gwiazdor postanowił w dość osobliwy sposób zadrwić z jednej z teorii antyszczepionkowych. Jedna z teorii spiskowych głosi, że w szczepionkach znajdują się chipy przyciągające do ciała metalowe przedmioty.

Gwiazdor, chcąc wyśmiać poglądy antyszczepionkowców, zapogował ze sztućcami przyczepionymi do czoła.

Kasprzykowski już po drugiej dawce szczepionki. Gwiazdor zażartował z teorii spiskowych [FOTO]

"Nie wierzyłem w to, co się dzieje po drugiej dawce. Nadal nie wierzę. Jestem gotów do roli Magneto. Czekam na oferty. Nieaktorskie również. Przyciągam metale! Zgubiłeś monetę, obrączkę? Giną Ci łyżeczki w domu?" - zażartował aktor na swoim Instagramie.

Fani docenili dowcip aktora. W komentarzach żartowali, że chętnie skorzystają z jego usług. "Kurcze, jestem po drugiej dawce, ale nie działa. Muszę złożyć reklamację. Można pana wynająć"? Akurat córka zapodziała moją bransoletkę", "szukam kluczy", "a zaginione skarpetki zawsze giną mi po praniu. Jasnowidz twierdzi, że to wina pralki. Żona wini mnie - może pan coś poradzi" - zgrywali się fani.