Zamknij

Katarzyna Ankudowicz pochwaliła się oryginalną fryzurą. Nawiązała do postaci z popularnej bajki

05.11.2020 13:06
Katarzyna Ankudowicz
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Katarzyna Ankudowicz znów zaskoczyła fanów nową fryzurą. Tym razem aktorka postawiła na wyrazisty kolor i uczesanie. Fryzura nawiązuje do jednej z postaci popularnej bajki.

Katarzyna Ankudowicz zaszalała z fryzurą. Gwiazda znów zmieniła swój wizerunek, tym razem na wesoło. Aktorka postawiła na odważny kolor i cięcie, który jest nawiązaniem do fryzury jednej z postaci znanej z bajek.

To czarno-siwe włosy, które przypominają uczesanie Cruelli De Mon z "Dalmatyńczyków". Fotografią aktorka nawiązała do jednego z projektów, w którym kiedyś brała udział.

Katarzyna Ankudowicz została mamą. Chłopiec, czy dziewczynka?

Katarzyna Ankudowicz zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na szalony look

"Jaki kraj, taka Kruella!" Ciężko mi dziś nie dać się rzeczywistości, to sobie przypomnę jak w jednym  #secretproject jadłam obiad w liściach i chciałam być jak  @glennclose w Dalmatyńczykach, A jak Wy sobie radzicie? Jak się macie? Ściskam Was mocno!!!" - napisała aktorka.

Fani w komentarzach przyznali, że aktorka rozbawiła ich w tym trudnym koronawirusowym czasie. "Jesteś tak pozytywną osobą", "cool, Kasieńko", "jesteś tak pozytywnie zakręcona" - podkreślali fani.

Katarzyna Ankudowicz szerszej publiczności dała się poznać, grając w serialu "Bulionerzy". Widzowie kojarzą ją również z serialu "Pogoda na piątek", "Mamuśki" oraz "Pierwsza miłość". Kilka lat temu wzięła też udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Prywatnie Katarzyna Ankudowicz jest mamą córeczki Konstancji.

RadioZEt.pl