Zamknij

Katarzyna Ankudowicz została mamą. Chłopiec, czy dziewczynka?

Sylwia Wamej
02.03.2020 14:19
Katarzyna Ankudowicz
fot. Viphoto/East News

Katarzyna Ankudowicz po raz pierwszy została mamą. Gwiazda serialu "O mnie się nie martw" podzieliła się radosną nowiną z fanami na Instagramie.

Katarzyna Ankudowicz urodziła. Gwiazda po raz pierwszy została mamą

Katarzyna Ankudowicz urodziła. Gwiazda serialu "O mnie się nie martw" została mamą. Gwiazda po raz pierwszy przywitała na świecie córeczkę.

"Dziś przyszła na świat nasza córeczka, z którą od dziś zaczynamy całkiem nowe stare życie. Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala św.Zofii w Warszawie!
Dziękujemy szczególnie paniom położnym (już w szkole rodzenia pełna pasji i profesjonalizmu p. Martyna, i inne panie, na izbie przyjęć p.Kasi, ( jednak urodziny będziecie miały obie panie jednego dnia, na oddziale położniczym i piętro wyżej:) p.Kasi, p.Aleksandrze, p.Malwinie,i cudownej i niesamowicie profesjonalnej (pieszczotliwie nazywanej „sadystką”) p.Martynie,oraz wszystkim innym paniom, które nam pomagały) oraz lekarzom ( p. dr Jan, p. dr anestezjolog, p.dr z izby przyjęć). Dziękujemy za Wasze serce, sprawność i ogromną empatię!" - napisała aktorka na instagramowym profilu.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji, również od koleżanek z branży. "Gratulacje Kasik" - napisała Anna Kerth", "Witaj w gronie matek" - dodała Ilona Wrońska.

Katarzyna Ankudowicz: Kim jest mąż aktorki?

Córeczka jest pierwszym dzieckiem Katarzyny Ankudowicz i jej męża - Mikołaja, który jest szefem firmy nagłośnieniowej. 38-letnia aktorka bardzo chroni swoje życie prywatne. W mediach społecznościowych próżno szukać wspólnych zdjęć gwiazdy i jej ukochanego. Katarzyna Ankudowicz dała się poznać szerszej publiczności, grając w takich serialach jak m.in. "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "Druga szansa" i " O mnie się nie martw".

Zagłosuj

Oglądasz polskie seriale?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW