Zamknij

Maciej Stuhr zostanie ojcem? Żona aktora na zdjęciu z brzuszkiem [FOTO]

31.07.2020 14:49
Żona Macieja Stuhra na zdjęciu w ciąży
fot. Instagram:@maciej_stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, żona aktorka Macieja Stuhra, opublikowała w sieci efekty sesji zdjęciowej, na której możemy podziwiać ją pozującą z wydatnym brzuszkiem. Internauci nie kryli zachwytu i gratulowali Kasi ciąży. Czy Maciej po raz drugi zostanie ojcem?

Maciej Stuhr to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który dał się poznać jako artysta, który nie boi się różnorodnych kreacji. Mogliśmy oglądać go zarówno w komediowych "Chłopaki nie płaczą" i "Fuksie", jak i poważnym "Weselu" Wojciecha Smarzowskiego, "Polityce" Patryka Vegi czy świetnie przyjętym kryminalnym serialu "Belfer". W 2020 roku mogliśmy oglądać go w "Sali samobójców. Hejter", pojawił się także kolejny serial kryminalny z jego udziałem, oparta na powieści Igora Brejdyganta "Szadź".

W połowie lipca Maciej przezywał rodzinny dramat, drżąc o życie ojca, kiedy Jerzy Stuhr trafił do szpitala z powodu udaru. Na szczęście wybitny aktor wyszedł ze szpitala i czuje się lepiej, a jego syn podziękował za uratowanie mu życia. Maciej nie może jednak narzekać na szczęście w życiu uczuciowym. Po rozstaniu z pierwszą żoną Samantą, z którą ma córkę Matyldę, związał się, a następnie ożenił z Katarzyną Błażejewską-Stuhr. Zakochani pobrali się w 2015 roku, a rok później na świat przyszedł ich syn Tadeusz. Niemały szok wśród fanów aktora wywołało najnowsze zdjęcie opublikowane przez jego małżonkę. Katarzynę możemy bowiem podziwiać z ciążowym brzuszkiem.

Ziemkiewicz na wizji kpił z choroby Stuhra. "Dali się podniecić tym TVN-om"

Maciej Stuhr zostanie ojcem? Katarzyna Błażejewska-Stuhr pokazała ciążowy brzuszek

Na profilu Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, które mogło zaszokować wielu fanów. Na fotografii widzimy bowiem żonę Macieja Stuhra z wyraźnie zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem. Nie oznacza to jednak, że rodzina aktora i dietetyk klinicznej się powiększy. Zdjęcie pochodzi z czasów, gdy Kasia oczekiwała porodu Tadeusza, a opublikowane zostało z okazji rozpoczęcia przez nią współpracy z firmą Agnieszki Hyży.

- Już we wrześniu na platformie How 2 shop mój eBook o żywieniu kobiet w ciąży. Dziś sesja zdjęciowa i powrót do tego „błogosławionego stanu” - wyjaśniła pod zdjęciem żona Macieja Stuhra.

Internauci nie kryli zachwytu nad uroczą fotografią i zasypali Katarzynę komentarzami.

- Jaka Pani piękna!

- Bardzo ładnie Pani wyglądała w ciąży. Teraz również - czytamy.