Zamknij

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz rozstali się. To już koniec ich związku

Sylwia Wamej
16.12.2019 11:41
Katarzyna Bonda
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Katarzyna Bonda i Remigiusz postanowili się rozstać. Pisarka o końcu związku poinformowała w wywiadzie dla "Urody Życia". Zdradziła również, za co jest wdzięczna byłemu partnerowi.

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz rozstali się

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz tworzyli jedną z najgorętszych par w środowisku literackim i show-biznesu. Wiadomość o tym, że spotykają się ze sobą, zelektryzowała media. Wygląda jednak na to, że ich związek to już przeszłość. Katarzyna Bonda poinformowała w wywiadzie dla "Urody Życia", że nie jest już z Remigiuszem Mrozem. "Nie jesteśmy już razem" - powiedziała pisarka.

Katarzyna Bonda zdradziła również, że darzy byłego partnera ogromnym szacunkiem. "Kiedy spotkałam ostatnio tego odpowiedniego człowieka, nie myślałam nawet o tym, na czym polega odsłanianie się. Po prostu czułam, że jestem rozumiana, w pełni akceptowana, bezpieczna. To było wzajemne i niezależnie od tego, jak się skończyło, było piękne. Zadedykowałam mu nową książkę, bo przywrócił mi wiarę w miłość. Czyli dał mi nowe życie. Uważam, że to wielki krok w moim emocjonalnym zagmatwaniu"  - wyznała.

Katarzyna Bonda opowiedziała o związku z Remigiuszem Mrozem

Katarzyna Bonda zdradziła też, co zawdzięcza byłemu partnerowi.

"Pogodziłam się z życiem bez partnera, więc może to trochę dziwne, że trwając w tym przekonaniu, wymyśliłam trylogię z tytułami "Miłość leczy rany", "Miłość czyni dobrym", "Miłość pokonuje śmierć". A potem zorientowałam się, że opowiadanie o miłości sprawia mi trudność. I sama nie wiem, czy to Remi otworzył mnie na pisanie tej książki, czy odwrotnie - historia miłosna, jaką wymyśliłam na potrzeby powieści, otworzyła mnie na niego" - powiedziała Katarzyna Bonda.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Uroda Życia/ SW