Zamknij

Katarzyna Bujakiewicz jak Marilyn Monroe: niechcący pokazała majtki

Redakcja
05.06.2018 15:59
Katarzyna Bujakiewicz
fot. Instagram

Katarzyna Bujakiewicz relaksuje się na Teneryfie, czym nie omieszkała pochwalić się na Instagramie. Najpierw pokazała, w jaki sposób dbać o kwiaty balkonowe, a potem odsłoniła więcej, niż się spodziewaliśmy. Krótkie wideo ukazuje sytuację wprost jak z filmu z Marilyn Monroe w jednej z jej najbardziej znanych scen.

O jaką scenę Monroe chodzi? Oczywiście o tę ze "Słomianego wdowca". Piękna blond gwiazda stoi tuż nad kanałem wentylacyjnym, a podmuch przejeżdżającego pod ziemią metra podwiewa jej białą suknię. Czyżby Katarzyna Bujakiewicz chciała być jak boska Marilyn? Takie porównania od razu pojawiły się w komentarzach internautów. Niektórzy zarzucają jednak aktorce, że to tylko "ustawka".

Jak Wam się wydaje? Zobaczcie najnowsze wideo Katarzyny Bujakiewicz.

Trudno stwierdzić, czy wszystko zostało wcześniej ukartowane, na pewno jednak aktorce nie można zarzucić braku poczucia humoru i dystansu do własnej osoby.

Przypomnijmy, że całkiem niedawno Katarzyna Bujakiewicz i jej partner Piotr Maruszewski powiedzieli sobie "tak". Aktorka „Planety singli” czy „Listów do M 2” związała się z młodszym od dwa lat specjalistą ds. reklamy. Pobrali się i mieszkają w Poznaniu.

RadioZET.pl/SA