Zamknij

Katarzyna Chorzępa z "Na Wspólnej" opala się topless

28.07.2020 18:10
Katarzyna Chorzępa
fot. Instagram/katarzynachorzepa

Katarzyna Chorzępa to aktorka znana szerszej publiczności m.in. z serialu "Na Wspólnej", właśnie odpoczywa nad wodą, a wakacyjny klimat zdecydowanie się jej udzielił. Gwiazda pochwaliła się, że opala się topless.

Katarzyna Chorzępa od wielu już lat wciela się w rolę Elizy Cieleckiej w serialu "Na Wspólnej". To właśnie ta rola przyniosła aktorce Teatru Kwadrat największą rozpoznawalność. Sporo zainteresowania aktorka wzbudza również w sieci, gdzie często pokazuje swoje prywatne życie. Teraz aktorka wypoczywa nad wodą i nie omieszkała podzielić się ujęciami z wyprawy żaglówką, podczas której opalała się topless.

Katarzyna Chorzępa opala się toplpess

Zdecydowanie, Chorzępa korzysta z pięknej pogody ucząc się nad Zalewem Zegrzyńskim żeglowania, ale też łapiąc opaleniznę. Na zdjęciu, które opublikowała, widać ją bez góry bikini, w dużych okularach i słomkowym kapeluszu. Internauci są tym wakacyjnym selfie zachwyceni.

Magda Gessler schudła 10 kilogramów. Chwali się, jak to zrobiła

"No i płyniemy, opalamy się topless" - poinformowała w krótkim wideo na Instagramie.

"I bardzo fajnie. Piękno kobiecego ciała nie należy chować, powinno się eksponować. Dlaczego jeśli już ktoś opala się topless to jest to wielka sensacja, oburzenie, a wręcz niekiedy skandal? Kiedy jest to zwykła natura" - skomentował jeden z internautów.

Na szczęście właśnie w taki sposób na zdjęcie zareagowała większość komentujących. Nie wszystkie gwiazdy mają tyle szczęścia do swoich "fanów". Niedawno pisała o tym Joanna Koroniewska, która wyraźnie ma już dość nieproszonych uwag od internautów.

RadioZET.pl/AS