Zamknij

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na zdjęciu sprzed lat. "Własne dzieci nas nie poznały" [FOTO]

Maciej Friedrich
25.03.2020 18:42
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na zdjęciu sprzed lat. "Własne dzieci nas nie poznały" [FOTO]
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zakochali się w sobie na planie "Tańca z gwiazdami". Para wspomina dawne czasy i postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem sprzed lat. Ich zdaniem zmienili się nie do poznania.

Katarzyna Cichopek aktorską popularność zawdzięcza roli sympatycznej Kingi Zduńskiej w serialu "M jak Miłość", w którym występuje od 2000 roku. Pojawiała się także w innych produkcjach filmowych i telewizyjnych, ale to kreacja Kingi przyniosła jej rozpoznawalność. Mogliśmy oglądać ją jako prowadzącą show "Jak oni śpiewają", wydała także kilka książek poradnikowych.

O Kasi zrobiło się głośno także za sprawą udziału w 2. edycji "Tańca z gwiazdami" emitowanego przez TVN w 2005 roku. W parze z Marcinem Hakielem wytańczyła wtedy zwycięstwo. Wspólne występy na parkiecie zbliżyły do siebie aktorkę i tancerza, którzy zostali małżeństwem. Wychowują synka i córeczkę.

 Kasia Cichopek pozuje bez stanika. Fani zachwyceni: "Piękna jak zawsze" [ZDJĘCIE]

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na zdjęciu z 2005 roku

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są małżeństwem od 11 lat. Marcinowi najwyraźniej zebrało się na wspomnienia, ponieważ na swoim profilu na Instagramie postanowił podzielić się z fanami zdjęciem z ukochaną wykonanym w 2005 roku na planie "Tańca z gwiazdami".

- Własne dzieci nas nie poznały - poinformował fanów tancerz.

Pod postem Hakiela zaroiło się od komentarzy zachwyconych i rozbawionych fanów. Wiele osób przypominało sobie występy Kasi i Marcina na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

- Pierwszy albo drugi odcinek Tańca z gwiazdami i rumba.

- Super wyglądaliście i wyglądacie.

- Pamiętam, że jako dziewczynka bardzo wam z babcią kibicowałam - czytamy.

Czy rzeczywiście zmienili się tak bardzo?

Zagłosuj

Sledzisz życie polskich gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF