Zamknij

Katarzyna Cichopek zachęca do tańca online. Jej córeczka zachwyciła fanów [FOTO]

Maciej Friedrich
21.04.2020 10:50
Katarzyna Cichopek zachęca do tańca online. Jej córeczka zachwyciła fanów [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w mediach społecznościowych zachęcają fanów do tańczenia online. Na Instagramie pojawiło się rodzinne zdjęcie z córeczką pary. Helenka zachwyciła internautów, którzy dostrzegli duże podobieństwo do taty.

Katarzyna Cichopek ogromną popularność zawdzięcza roli Kingi w "M jak Miłość", w serialu możemy oglądać ją od 2000 roku. Choć na swoim koncie ma wiele aktorskich kreacji, to w ostatnich latach skupiła się na drugiej pasji, którą jest taniec. W 2005 roku w parze z Marcinem Hakielem zwyciężyła w finale "Tańca z gwiazdami", a rok później otworzyli pierwszą wspólną szkołę tańca. W sklepach pojawiły się książki i kursy taneczne na DVD, a Kasia i Marcin stali się jednymi z "ambasadorów tańca" w Polsce.

W 2008 roku taneczna para została małżeństwem, wychowują dwójkę dzieci: syna Adama urodzonego w 2009 roku i córkę Helenę urodzoną w 2013 roku. Małżonkowie są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, na Instagramie możemy oglądać między innymi ich rodzinne zdjęcia.

Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustów. "Podjęłam kroki prawne"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na rodzinnym zdjęciu. Zachęcają do tańca

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zareagowali na pandemię koronawirusa, która nie pozwala im w klasyczny sposób prowadzić szkołę tańca. Na profilu aktorki pojawił się wpis, w  którym zachęca do zapisów na zajęcia, które odbywają się w formule online. Przy okazji Kasia pochwaliła się rodzinnym zdjęciem, na którym pozuje z ukochanym mężem i córeczką. Internauci zachwycili się Helenką i podkreślali, że jest bardzo podobna do taty.

 Kasia Cichopek pozuje bez stanika. Fani zachwyceni: "Piękna jak zawsze" [ZDJĘCIE]

- Córcia ma "tatusiowy uśmiech". Fajna focia. Miłego dnia.

- Helena to cały tatuś.

- Kochani wyglądacie super. Pozdrawiam cieplutko - czytamy.

Jak widać Katarzyna i Marcin znaleźli sposób na poradzenie sobie z domową izolacją.

Zagłosuj

Lubisz tańczyć?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF