Zamknij

Katarzyna Cichopek o odejściu z „M jak miłość”: „Chciałabym zrobić przerwę”

Redakcja
24.09.2018 12:00
Katarzyna Cichopek
fot. Instagram

Katarzyna Cichopek od samego początku serialu „M jak miłość” wciela się w nim w rolę Kingi Zduńskiej. To bardzo lubiana przez widzów postać. Czy aktorka myśli o odejściu z serialu? Jej niedawne słowa mogą niepokoić fanów „Emki”.

Serwis WP zapytał Katarzynę Cichopek o to, co w nowym sezonie przydarzy się Kindze. Aktorka – nawiązując do aktualnego stanu granej przez nią bohaterki – zażartowała, że sytuacja Kingi jest rozwojowa i nabrzmiała (przypomnijmy, Zduńska jest w bliźniaczej ciąży). Aktorka nie uniknęła pytań o jej przyszłość w „M jak miłość”. Dotąd przyznawała, że nie myśli o odejściu z serialu, tym razem jednak odpowiedź nie była już taka oczywista.

Zobacz także

Katarzyna Cichopek o odejściu z „M jak miłość”

„Bardzo doceniam fakt, że jestem w tak dobrym serialu, który jak dotąd bije rekordy oglądalności, co jest niesamowite. Cieszę się, że mogę być częścią tego całego projektu, niemniej od 18 lat pracuję nieprzerwanie i zdarzają mi się takie chwile, że może nie tyle, że chciałabym odejść, ile chciałabym zrobić sobie przerwę dla własnej regeneracji wewnętrznej, bo nawet nie miałam takiej możliwości po narodzinach moich dzieci” – powiedziała gwiazda.

Czy zatem zapowiada się, że za jakiś czas w scenariuszu dla Kingi Zduńskiej przewidziana zostanie na przykład zagraniczna podróż albo wyjazd w związku z rozwojem kariery? Może tak się okazać, choć – jak dodaje Cichopek – lubi swoją postać i wie, że polski show-biznes jest bardzo kapryśny.

RadioZET.pl/SA