Zamknij

Katarzyna Cichopek pokazała ciążowy brzuszek

Redakcja
07.11.2018 13:19
Katarzyna Cichopek
fot. Instagram

Katarzyna Cichopek jest mamą dwójki dzieciaków: syna Adama i córki Heleny. Aktorka wciela się w rolę ciężarnej obecnie Kingi Zduńskiej z „M jak miłość”. Teraz pokazała ciążowy brzuszek.

Choć w „M jak miłość” Kinga nadal czeka na poród i przyjście na świat bliźniąt, to jednak odcinek, w którym Zduńska urodziła, już został nakręcony. Gwiazda pochwaliła się tym na Instagramie.

Zobacz także

Katarzyna Cichopek pokazała ciążowy brzuszek

Katarzyna Cichopek jest jedną z aktorek „Emki”, która co pewien czas zamieszcza na Instagramie serialu swoją relację z planu. W ostatnim filmiku pokazała... swój ciążowy brzuszek. Ale uwaga – nie chodzi oczywiście o to, że jest w ciąży. Po prostu pokazała, jak wygląda jej charakteryzacja do scen Kingi Zduńskiej. To ciekawostka dla fanów serialu, którzy zastanawiali się, jak tak naprawdę „robi się” tak realistycznie wyglądający brzuch.

„Pokaż mój brzuch ciążowy, bo wszyscy są ciekawi, jak on wygląda” – mówi do kostiumografki Cichopek. Kobieta wyciąga wtedy body z doczepioną gąbką. „Moi drodzy, przedstawiam Wam dwie moje ukochane córeczki, które są doczepiane i bardzo wygodne i bardzo mięciutkie” – śmieje się Cichopek. „To jedna z przyjemniejszych ciąż, jakie miałam” – dodaje na koniec.

3

Kiedy Kinga Zduńska rodzi?

Odcinek, w którym Kinga Zduńska urodzi bliźnięta, wyemitowany zostanie dopiero za kilka miesięcy.

RadioZET.pl/SA