Zamknij

Katarzyna Cichopek roześmiana na zdjęciu z Grecji. „Głupio mi, kiedy obok taka tragedia”

Redakcja
25.07.2018 12:10
Katarzyna Cichopek
fot. Instagram

Katarzyna Cichopek przebywa właśnie na urlopie w Grecji, gdzie, jak wiadomo, szaleją pożary. Gwiazda „M jak miłość” pochwaliła się fotką z urlopu. „Głupio mi, kiedy obok taka tragedia”. Internauci zaskoczeni.

Aktorka „M jak miłość” Katarzyna Cichopek od kilku dni cieszy się urlopem. Gwiazda przebywa w Grecji, gdzie od kilku dni szaleją pożary. Kiedy tylko zaczęła swój letni wypoczynek, na Instagramie od razu pokazała, jak wypoczywa. Najpierw pochwaliła się swoim dmuchanym flamingiem w basenie, zaprezentowała górę od bikini, a potem wrzuciła fotkę z reklamowanym przez nią napojem. Teraz jednak doszła do wniosku, że chyba jest jej głupio cieszyć się greckimi wakacjami, kiedy tuż obok szaleją pożary i giną ludzie.

„Kurcze... głupio mi tak wrzucać radosne zdjęcia z moich greckich wakacji, kiedy obok na Krecie i w Atenach rozgrywa się taka tragedia... jestem myślami ze wszystkimi, którzy teraz przeżywają dramat” – napisała w komentarzu do swojej uroczej fotki. Widać, że jest zadowolona z odpoczynku.

Internauci od razu pospieszyli gwieździe „M jak miłość” z pomocą i, aby pomóc jej pozbyć się wyrzutów sumienia, piszą, że przecież to nie jej wina.

„Przecież to nie Twoja wina. Bawcie się dobrze”, „Takie jest życie. Nie znamy dnia ani godziny” – komentują.

Pojawiają się jednak komentarze w innym tonie:

„Skoro głupio tak... To po co Pani wrzuca?” – pada pytanie. Cichopek odpowiedziała na to: „Bo chciałam się podzielić moimi emocjami. Dlatego”.

Zagłosuj

Kasia Cichopek powinna pokazywać zdjęcia z Grecji w obliczu tragedii, która ma tam miejsce?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA