Zamknij

Katarzyna Cichopek skrytykowana za rajskie wakacje. "Ludzie umierają, żałośni celebryci" [FOTO]

02.04.2021 12:55
Katarzyna Cichopek
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/ EAST NEWS

Katarzyna Cichopek podobnie jak wiele innych gwiazd, wybrała się na rajskie wakacje i pochwaliła zdjęciem z Dominikany, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym. Części internautów nie spodobało się, że w dobie pandemii chwali się zagranicznym wyjazdem.

Katarzyna Cichopek to popularna polska aktorka, prezenterka i osobowość telewizyjna, która sławę w największej mierze zawdzięcza roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak Miłość", w którą wciela się od 2000 roku. Jej dorobek aktorski nie jest może ogromny, ale mogliśmy oglądać ją między innymi w "Tancerzach", "Bożej podszewce" i "Policjantach i policjantkach". Jej ostatnią rolą był gościnny występ w "Na sygnale" w 2017 roku. Kasia związała karierę z tańcem. Po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami" z mężem otworzyli pierwszą wspólną szkołę tańca. Cichopek doskonale odnalazła się także jako osobowość telewizyjna, obecnie możemy ją oglądać jako jedną z prowadzących "Pytania na śniadanie". Uważana jest za jedną z twarzy Telewizji Polskiej.

Jednak nie samą pracą człowiek żyje. Kasia, podobnie jak wiele innych gwiazd, postanowiła odpocząć na malowniczej plaży. Na zagraniczne wakacje wybrały się już między innymi Julia Wieniawa, Izabella Krzan czy Katarzyna Warnke. Cichopek nie postawiła na tak modny obecnie Zanzibar i poleciała na nie mniej urokliwą Dominikanę. Postanowiła pochwalić się zdjęciem, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym. Jednak obok osób zachwycających się wdziękami aktorki, nie zabrakło krytyków.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Katarzyna Cichopek skrytykowana za zdjęcie z plaży. Gwiazda "M jak Miłość" odpowiedziała

Zagraniczne wyjazdy celebrytów w dobie pandemii wielu osobom wydają się nie na miejscu. Niemal każda gwiazda spotkała się z negatywnymi komentarzami, w których internauci zarzucają im brak odpowiedzialności w dobie pandemii, narażanie siebie i innych, a także "lansowanie" się, gdy koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. Nie inaczej było w przypadku zdjęcia opublikowanego przez Katarzynę Cichopek.

- Super. Jednak lans w takich trudnych czasach jest nie na miejscu. Lekarze, medycy, pielęgniarki żyły sobie wypruwają, żeby ludziom życie ratować a tu "celebryckie tropiki" na liście.

- Już rzygam tym chwaleniem się gdzie to, kto nie pojechał.

- Boże, te wasze pokazywanie zdjęć z wyjazdów jest żałosne. Ludzie umierają, ale śmietanka towarzyska się bawi. Bo skoro nie góry, to tropiki. Żałośni celebryci - czytamy.

Katarzyna postanowiła odpowiedzieć na zarzuty, dosyć stanowczo sugerując, że jeśli kogoś drażnią jej zdjęcia, nie musi ich oglądać i komentować.

- Przypominam, że jest pani na moim profilu. Jeśli się nie podoba, można przestać obserwować - odpowiedziała internautce.