Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Cichopek straciła angaż przez wagę. „Byłam za gruba”

26.09.2018 13:27

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek występujących w „M jak Miłość”. W wywiadzie wyznała jednak, że nie zawsze cieszyła się tak dużą popularnością. Z obsady pierwszego serialu, w którym występowała, została wyrzucona. Powodem miała być jej waga.

Katarzyna Cichopek straciła angaż przez wagę. „Byłam za gruba” fot. Instagram:@katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek to popularna aktorka i prezenterka telewizyjna. Największą popularność przyniosła jej rola w serialu „M jak Miłość”, gdzie wciela się w postać Kingi Zduńskiej. To właśnie serialowa popularność zapewniła jej w 2005 roku udział w „Tańcu z gwiazdami”. W duecie z Marcinem Hakielem została nie tylko zwyciężczynią drugiej edycji, ale i „Finału Finałów” wszystkich trzech pierwszych edycji. Hakiel został także jej partnerem życiowym, para pobrała się we wrześniu 2008 roku. Cichopek prowadziła z Krzysztofem Ibiszem show „Jak oni śpiewają”. Obecnie poza „M jak Miłość” widzowie mogą oglądać ją w TV Puls, gdzie prowadzi program „Twój Puls”.

Choć Katarzyna Cichopek odniosła sukces zawodowy, na początku kariery zdarzały jej się bardzo przykre sytuacje. Opowiedziała o tym w wywiadzie dla magazynu „Gala”.

Katarzyna Cichopek straciła pracę przez swoją wagę

W wywiadzie z okazji 18. urodzin „M jak Miłość” Katarzyna Cichopek wyznała, że w młodości miała problemy związane ze swoją wagą. Fakt, że była dość pulchna, miał wpływ na jej życie zawodowe. Z powodu wyglądu straciła angaż w pierwszym serialu, w jakim miała okazję zagrać.

– Jako nastolatka należałam do Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochoty u Jana i Haliny Machulskich. Dzięki nim trafiłam na plan pierwszego serialu, z którego wyrzucono mnie, bo byłam… za gruba. Już na początku drogi aktorskiej zaliczyłam twarde lądowanie. Wtedy uznałam, że show-biznes to nie moja bajka, bo ze swoją naturą wrażliwca po prostu się do tego nie nadaję – wyznała „Gali” aktorka.

Na szczęście nie wszyscy producenci patrzyli jedynie na wygląd Katarzyny. W „M jak Miłość” doceniono jej aktorski talent, a dziś figury może jej pozazdrościć wiele gwiazd.

W lipcu pojawiły się plotki o odejściu Cichopek z „M jak Miłość”. Sprawę skomentowała sama aktorka.

RadioZET.pl/gala.pl/MF

Oceń