Zamknij

Katarzyna Cichopek straciła angaż przez wagę. „Byłam za gruba”

Redakcja
26.09.2018 13:27
Katarzyna Cichopek straciła angaż przez wagę. „Byłam za gruba”
fot. Instagram:@katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek występujących w „M jak Miłość”. W wywiadzie wyznała jednak, że nie zawsze cieszyła się tak dużą popularnością. Z obsady pierwszego serialu, w którym występowała, została wyrzucona. Powodem miała być jej waga.

Katarzyna Cichopek to popularna aktorka i prezenterka telewizyjna. Największą popularność przyniosła jej rola w serialu „M jak Miłość”, gdzie wciela się w postać Kingi Zduńskiej. To właśnie serialowa popularność zapewniła jej w 2005 roku udział w „Tańcu z gwiazdami”. W duecie z Marcinem Hakielem została nie tylko zwyciężczynią drugiej edycji, ale i „Finału Finałów” wszystkich trzech pierwszych edycji. Hakiel został także jej partnerem życiowym, para pobrała się we wrześniu 2008 roku. Cichopek prowadziła z Krzysztofem Ibiszem show „Jak oni śpiewają”. Obecnie poza „M jak Miłość” widzowie mogą oglądać ją w TV Puls, gdzie prowadzi program „Twój Puls”.

Choć Katarzyna Cichopek odniosła sukces zawodowy, na początku kariery zdarzały jej się bardzo przykre sytuacje. Opowiedziała o tym w wywiadzie dla magazynu „Gala”.

Katarzyna Cichopek straciła pracę przez swoją wagę

W wywiadzie z okazji 18. urodzin „M jak Miłość” Katarzyna Cichopek wyznała, że w młodości miała problemy związane ze swoją wagą. Fakt, że była dość pulchna, miał wpływ na jej życie zawodowe. Z powodu wyglądu straciła angaż w pierwszym serialu, w jakim miała okazję zagrać.

– Jako nastolatka należałam do Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochoty u Jana i Haliny Machulskich. Dzięki nim trafiłam na plan pierwszego serialu, z którego wyrzucono mnie, bo byłam… za gruba. Już na początku drogi aktorskiej zaliczyłam twarde lądowanie. Wtedy uznałam, że show-biznes to nie moja bajka, bo ze swoją naturą wrażliwca po prostu się do tego nie nadaję – wyznała „Gali” aktorka.

Na szczęście nie wszyscy producenci patrzyli jedynie na wygląd Katarzyny. W „M jak Miłość” doceniono jej aktorski talent, a dziś figury może jej pozazdrościć wiele gwiazd.

W lipcu pojawiły się plotki o odejściu Cichopek z „M jak Miłość”. Sprawę skomentowała sama aktorka.

RadioZET.pl/gala.pl/MF