Zamknij

Katarzyna Cichopek świętuje rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie w sukni [FOTO]

21.09.2020 12:15
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują rocznicę ślubu
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują 12. już rocznicę ślubu. Z tej okazji gwiazda "M jak Miłość" postanowiła pokazać archiwalne zdjęcie z ceremonii ślubnej, na którym możemy podziwiać ją w sukni ślubnej. Internauci nie kryli wzruszenia.

Katarzyna Cichopek to aktorka, której filmografia nie należy może do największych, ale pozwoliła sympatycznej aktorce znaleźć się w świetle reflektorów, zdobyć rzeszę oddanych fanów i niezmiennie cieszyć się zainteresowaniem mediów. Zadebiutowała w 1997 roku w "Bożej podszewce", mogliśmy oglądać ją między innymi w "Tancerzach" i "Daleko od noszy", nikt nie ma jednak wątpliwości, że ogromną popularność zawdzięcza kreacji w "M jak Miłość". Kasia od 2000 roku wciela się w Kingę Zduńską, jedną z ulubionych bohaterek widzów. Obecnie możemy ją oglądać także jako jedną z prowadzących śniadaniowe show TVP "Pytanie na śniadanie", jednak debiut Cichopek spotkał się z falą krytyki.

Ogromny sukces zawodowy i prywatny przyniósł Kasi występ na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Zwyciężyła w finale 2. edycji show w parze z Marcinem Hakielem oraz emitowanym w 2006 "Finale Finałów Tańca z gwiazdami". Przyjaźń, która narodziła się podczas treningów, szybko przerodziła się w miłość, Cichopek i Hakiel tworzą zgrany duet także w życiu, prowadząc własną szkołę tańca. W 2008 roku pobrali się, mają dwójkę dzieci: syna Adama i córkę Helenkę. W niedzielę 20 września zakochani świętowali już 12. rocznicę ślubu. Z tej okazji Kasia opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, które wzruszyły fanów aktorki.

 Katarzyna Cichopek zapowiada nowy projekt. Co to będzie?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel 12 lat po ślubie. Gwiazda "M jak Miłość" pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

Na profilu Katarzyny Cichopek pojawiły się zdjęcia z okazji 12. rocznicy ślubu z Marcinem Hakielem. Widzimy na nim szczęśliwych małżonków, a Kasia ubrana jest w suknię, w której powiedziała ukochanemu "tak".

- 12 lat minęło. Marcin Hakiel, dzięki za każdy dzień - napisała aktorka.

Pod zdjęciem gwiazdy "M jak Miłość" pojawiło się wiele komentarzy od internautów, którzy nie kryli zachwytu i wzruszenia. Zaroiło się od komplementów oraz najlepszych życzeń dla szczęśliwego już od 12 lat małżeństwa.

- Gratuluję i życzę szczęścia na kolejne wspólne lata, jesteście piękną parą.

- Płócienna rocznica. Pięknie, kolejnych szczęśliwych lat!

- Piękni jesteście! Wszystkiego dobrego - czytamy.

My oczywiście także życzymy Kasi i Marcinowi wszystkiego najlepszego!