Zamknij

Katarzyna Cichopek - wiek, wzrost, dzieci, mąż, Instagram, wykształcenie: kim jest aktorka?

24.08.2020 09:35
Katarzyna Cichopek - wiek, wzrost, dzieci, mąż, Instagram, wykształcenie: kim jest aktorka?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kasia Cichopek została nową prowadzącą porannego programu TVP "Pytanie na Śniadanie". W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać informacji na temat kariery i życia prywatnego aktorki, której dużą popularność przyniosła rola w "M jak Miłość". Szczegółowe informacje na temat wieku Kasi Cichopek, wzrostu, męża, dzieci i wykształcenia prezenterki, można znaleźć poniżej.

Kim jest Kasia Cichopek? Wiek, wzrost, dzieci, mąż, Instagram, wykształcenie, życie prywatne, kariera oraz inne szczegółowe informacje na temat aktorki oraz nowej prowadzącej program "Pytanie na Śniadanie", można znaleźć w tym artykule.

Katarzyna Cichopek z Pytania na Śniadanie - kim jest prowadząca program? [WYKSZTAŁCENIE]

Katarzyna Cichopek urodziła się w Warszawie. Jest absolwentką LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego oraz psychologii stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Aktorka obroniła pracę magisterską o ruchu New Age w 2006 roku. Warto także w tym miejscu wspomnieć, że prezenterka w dzieciństwie uczęszczała do szkoły sportowej o profilu gimnastyki artystycznej oraz na zajęcia kółka teatralnego Machulskich Teatru Ochoty. Zdobyła tam uprawienia instruktora teatralnego. Ponadto przez jakiś czas aktorka występowała też w szkolnym chórze.

Kariera Katarzyny Cichopek rozpoczęła się w 1997 roku, kiedy to zadebiutowała w serialu "Boże podszewka". Niewątpliwie największą popularność przyniosła jej jednak rola we flagowej produkcji TVP "M jak Miłość". Aktorka od 2000 roku wciela się tam w Kingę Zduńską. Dziesięć lat później aktorka zadebiutowała na deskach Teatru Kamienica w spektaklu "Testament cnotliwego rozpustnika". 

Katarzyna Cichopek w parze z Marcinem Hakielem w 2005 roku wygrała drugą edycję programu "Taniec z Gwiazdami". Niedługo później wspólnie założyli szkołę tańca "Hakiel - Akademia Tańca". 

Ponadto aktorka prowadziła kilka programów rozrywkowych, m.in. "Jak oni śpiewają", "Twój Puls" czy "Gra wstępna". Wydała także kilka poradników, m.in. "Sexy Mama. Bo jesteś kobietą" i "Z maluchem przy stole".

Pod koniec sierpnia 2020 roku pojawiła się informacja, że Kasia Cichopek została nową prowadzącą programu "Pytanie na Śniadanie". Z widzami żegna się "kolorowy ptak" - Macademian Girl. Odchodzi też jej współprowadzący - Robert El Gendy. Na jego miejscu pojawi się Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek nową prowadzącą "Pytanie na Śniadanie". Z kim w duecie?

Katarzyna Cichopek - wiek, wzrost, dzieci, mąż, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat wieku Kasi Cichopek i wzrostu aktorki. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" urodziła się 7 października 1982 roku, więc w 2020 skończy 38 lat. Mierzy około 158 cm. 

Mężem Katarzyny Cichopek jest tancerz Marcin Hakiel. Para pobrała się w 2008 roku, a poznali się trzy lata wcześniej na planie "Tańca z Gwiazdami". Mają dwoje dzieci - syna Adama (ur. 2009) oraz córkę Helenę (ur. 2013).

Kasia Cichopek na Instagramie figuruje pod nazwą: katarzynacihopek. Obecnie aktorkę obserwuje ponad 398 tys. osób.

RadioZET.pl