Zamknij

Katarzyna Cichopek zapowiada nowy projekt. Co to będzie?

31.07.2020 22:40
Katarzyna Cichopek
fot. Instagram/Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek od kilku dni zapowiada w sieci swój nowy projekt. Ma to być coś, o czym marzyła od dawna. "A czy Wy znaleźliście swoje YA?" - pyta w tajemniczej zapowiedzi.

Katarzyna Cichopek postanowiła spełnić swoje marzenia i zrealizować dawno planowany projekt. Aktorka "M jak miłość" nie ujawniła dotąd, co to będzie, jednak w social mediach już zapowiada, że premiera lata dzień.

Katarzyna Cichopek zapowiada nowy biznes?

Na Facebooku, Instagramie i kilku innych serwisach Cichopek pyta: "A czy Wy znaleźliście już swoje YA?". Być może jest to jakieś nawiązanie do nazwy projektu, ale na to przyjdzie nam jeszcze poczekać. Póki co wiadomo, że nowy projekt realizowany jest w podwarszawskich Markach, a w nagraniach towarzyszy Kasi mąż. Tak wynika z niedawnego posta Cichopek, ze zdjęciem wykonanym w tej samej lokalizacji - Cichej 23.

"Marcin zawsze wspiera mnie w mojej pracy i jest cichym bohaterem wielu moich projektów, którymi zajmuje się od strony biurowej, logistycznej, księgowej, prawnej i mogłabym jeszcze długo wymieniać. Ja mam głowę w chmurach, a Marcin twardo stąpa po ziemi. Śmiejemy się, że ja jestem dyrektorem kreatywnym naszej rodziny, a on dyrektorem wykonawczym" - napisała Cichopek.

RadioZET.pl/AS