Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Dowbor pochwaliła się dorosłą córką. Marysia Baczyńska wyrosła na piękną kobietę

07.10.2019 13:35

Katarzyna Dowbor pochwaliła się okładką najnowszej „Gali”, na której pozuje z 20-letnią córką Marysią Dowbor-Baczyńską. Dla tych, którzy nie śledzą Instagrama dziennikarki, to rzadka okazja, by zobaczyć, jak obecnie wygląda dorosła córka Katarzyny Dowbor i naczelnego „Polityki” Jerzego Baczyńskiego.

Katarzyna Dowbor fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor pochwaliła się dorosłą córką w najnowszym numerze „Gali”. Prowadząca programu „Nasz nowy dom” od dawna chwali się swoją najmłodszą latoroślą w wywiadach oraz w mediach społecznościowych. Jednak teraz postanowiła pokazać ją światu na okładce poczytnego magazynu i przy okazji opowiedzieć o ich wyjątkowo zażyłej relacji. Kto pamięta Marysię jeszcze jako kilkuletnią dziewczynkę nieśmiało spoglądającą w obiektyw, będzie mocno zaskoczony. Marysia wyrosła na piękną kobietę i co ciekawe, z wiekiem coraz bardziej przypomina mamę z młodości.

Katarzyna Dowbor z córką Marysią na okładce

Maria Dowbor-Baczyńska jest córką Katarzyny Dowbor i Jerzego Baczyńskiego. Jej przyrodnim bratem jest znany prezenter Polsatu Maciej Dowbor. Marysia jest owocem płomiennego romansu Katarzyny Dowbor z redaktorem naczelnym „Polityki”. Ich związek wywołał przed laty wielki skandal w środowisku, ponieważ Jerzy Baczyński miał wtedy żonę i dzieci. Ostatecznie dziennikarz zdecydowała się wrócić do rodziny. 40-letnia wówczas Katarzyna Dowbor sama zajęła się wychowywaniem córki. Marysia ma jednak bardzo doby kontakt z ojcem, a nawet zaprzyjaźniła się ze swoim przyrodnim rodzeństwem.

Dzisiaj córka Katarzyny Dowbor ma 20 lat i jak widać na najnowszych zdjęciach, wyrosła na prawdziwą piękność. Na okładce „Gali” pozuje razem z mamą. Niedawno Marysia przefarbowała się na blond, ale pomimo to widać uderzające podobieństwo do młodej Katarzyny Dowbor.

Jaka ta Marysia już duża! A ja pamiętam jak w ciąży byłaś i wydaje mi się, że to było wczoraj – skomentowała zdjęcie Magda Steczkowska.

Marysia bardzo przypomina Panią z młodości. Wyrosła na piękną kobietę – komplementują fanki.

Katarzyna Dowbor stara się wspierać córkę w jej wyborach życiowych. Choć Marysia od dziecka miała do czynienia z mediami i często towarzyszyła sławnej mamie podczas oficjalnych wyjść, nie zdecydowała się na karierę w telewizji. Przynajmniej nie teraz. Marysia na razie stroni od show-biznesu i skupia się na nauce. Córka Katarzyny Dowbor wyjechała do Wielkiej Brytanii, by studiować psychologię oraz filozofię.

RadioZET.pl/jw

Oceń