Zamknij

Katarzyna Dowbor pochwaliła się dorosłą córką. Marysia Baczyńska wyrosła na piękną kobietę

Judyta Wanicka
07.10.2019 13:35
Katarzyna Dowbor
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor pochwaliła się okładką najnowszej „Gali”, na której pozuje z 20-letnią córką Marysią Dowbor-Baczyńską. Dla tych, którzy nie śledzą Instagrama dziennikarki, to rzadka okazja, by zobaczyć, jak obecnie wygląda dorosła córka Katarzyny Dowbor i naczelnego „Polityki” Jerzego Baczyńskiego.

Katarzyna Dowbor pochwaliła się dorosłą córką w najnowszym numerze „Gali”. Prowadząca programu „Nasz nowy dom” od dawna chwali się swoją najmłodszą latoroślą w wywiadach oraz w mediach społecznościowych. Jednak teraz postanowiła pokazać ją światu na okładce poczytnego magazynu i przy okazji opowiedzieć o ich wyjątkowo zażyłej relacji. Kto pamięta Marysię jeszcze jako kilkuletnią dziewczynkę nieśmiało spoglądającą w obiektyw, będzie mocno zaskoczony. Marysia wyrosła na piękną kobietę i co ciekawe, z wiekiem coraz bardziej przypomina mamę z młodości.

Katarzyna Dowbor z córką Marysią na okładce

Maria Dowbor-Baczyńska jest córką Katarzyny Dowbor i Jerzego Baczyńskiego. Jej przyrodnim bratem jest znany prezenter Polsatu Maciej Dowbor. Marysia jest owocem płomiennego romansu Katarzyny Dowbor z redaktorem naczelnym „Polityki”. Ich związek wywołał przed laty wielki skandal w środowisku, ponieważ Jerzy Baczyński miał wtedy żonę i dzieci. Ostatecznie dziennikarz zdecydowała się wrócić do rodziny. 40-letnia wówczas Katarzyna Dowbor sama zajęła się wychowywaniem córki. Marysia ma jednak bardzo doby kontakt z ojcem, a nawet zaprzyjaźniła się ze swoim przyrodnim rodzeństwem.

Dzisiaj córka Katarzyny Dowbor ma 20 lat i jak widać na najnowszych zdjęciach, wyrosła na prawdziwą piękność. Na okładce „Gali” pozuje razem z mamą. Niedawno Marysia przefarbowała się na blond, ale pomimo to widać uderzające podobieństwo do młodej Katarzyny Dowbor.

Jaka ta Marysia już duża! A ja pamiętam jak w ciąży byłaś i wydaje mi się, że to było wczoraj – skomentowała zdjęcie Magda Steczkowska.

Marysia bardzo przypomina Panią z młodości. Wyrosła na piękną kobietę – komplementują fanki.

Katarzyna Dowbor stara się wspierać córkę w jej wyborach życiowych. Choć Marysia od dziecka miała do czynienia z mediami i często towarzyszyła sławnej mamie podczas oficjalnych wyjść, nie zdecydowała się na karierę w telewizji. Przynajmniej nie teraz. Marysia na razie stroni od show-biznesu i skupia się na nauce. Córka Katarzyny Dowbor wyjechała do Wielkiej Brytanii, by studiować psychologię oraz filozofię.

RadioZET.pl/jw