Zamknij

Katarzyna Dowbor straciła przyjaciela. "Spędziliśmy z nim 17 lat"

20.07.2021 01:11
Katarzyna Dowbor
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor przeżywa trudne chwile. Prezenterka podzieliła się w sieci smutną wieścią o śmierci jej ukochanego psa. Pepe był "w rodzinie" od 17 lat. "Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach" - pisze zasmucona Dowbor.

Katarzyna Dowbor od wielu lat jest jedną z najbardziej cenionych prezenterek telewizyjnych. Już jako dziennikarka TVP cieszyła się dużą sympatią widzów, a teraz świetnie sprawdza się w roli prowadzącej lubiany program " Nasz nowy dom" w Polsacie. Wielu widzów nie wyobraża sobie w tej roli nikogo innego. Nic dziwnego, bo Dowbor ujmuje szczerością, empatią i naturalnym podejściem do osób, którym "pomaga" remontować domy. Dokładnie z taką samą naturalnością prezenterka odnosi się do swoich fanów w sieci, z którymi regularnie dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego.

Tym razem Katarzyna Dowbor przekazała internautom smutne wieści ze swojego domowego zacisza. Okazuje się, że przyjaciel rodziny, pies Pepe, właśnie odszedł za tęczowy most.

Zobacz także: Pytanie na śniadanie: TVP zwolniło wydawcę za "wypadek" z tęczową flagą? "Podziękowali mu"

Katarzyna Dowbor pogrążona w smutku. Odszedł jej przyjaciel

Pepe był przyjacielem rodziny przez 17 lat. Katarzyna Dowbor nie kryje, że śmierć ukochanego psa jest dla niej wielkim przeżyciem. We wzruszających słowach prezenterka żegna swojego czworonożnego przyjaciela.

"Dziś odszedł od nas ukochany Pepe. Oddany przyjaciel i członek naszej rodziny. Spędziliśmy z nim 17 cudownych i szczęśliwych lat!!! Tęsknimy za Tobą piesku!!! Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach!" - napisała Dowbor i pokazała zdjęcie psiaka.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy pełnych słów otuchy i wsparcia. "O rany pamiętam malutkiego szczeniaczka! To był cudowny, wierny i oddany przyjaciel! ogromnie żal", "Współczuję bardzo, bardzo i przytulam" - piszą internauci.