Zamknij

Katarzyna Dowbor wraca na plan "Nasz nowy dom" mimo pandemii: "Musimy pomóc tym rodzinom

Sylwia Wamej
22.04.2020 13:16
Katarzyna Dowbor
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Katarzyna Dowbor mimo pandemii koronawirusa chce razem z ekipą programu "Nasz nowy dom" wrócić na plan programu. "Myślę, że wrócimy na plan, ponieważ musimy po prostu pomóc tym rodzinom, bo to są ludzie, którzy bardzo czekają na naszą pomoc" - zdradziła Katarzyna Dowbor w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Katarzyna Dowbor mimo pandemii wraca na plan programu "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor mimo pandemii koronawirusa zdradziła, że razem z ekipą "Nasz nowy dom" wraca na plan programu, zachowując oczywiście odpowiednie środki ostrożności. W rozmowie z Plejadą gwiazda zdradziła, że nawet w obliczu pandemii chcą pomagać potrzebującym rodzinom.

"Myślę, że wrócimy na plan, ponieważ musimy po prostu pomóc tym rodzinom, bo to są ludzie, którzy bardzo czekają na naszą pomoc, oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności, ale nie chcemy odkładać tego. Każdy tydzień, dwa, trzy tygodnie powoduje, że ludzie mieszkają nadal w tragicznych warunkach o tyle dłużej" - powiedziała dziennikarka w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Katarzyna Dowbor o wzmożonych środkach ostrożności

Jak donosi Plejada.pl, producenci otrzymali już informację o planowanym powrocie do nagrań. Na razie nie wiadomo jednak kiedy dokładnie wejdzie na plan ekipa "Nasz nowy dom".

"Rozmawiamy o tym. Myślę, że to się stanie. Wszystko zależy od tego, jak ta pandemia będzie się dalej rozwijała, ale myślimy o tym dlatego, że nie skończyliśmy obecnej transzy i nie wyremontowaliśmy tyle domów, ile mieliśmy wyremontować i chcielibyśmy to jednak zakończyć" - podkreśliła Katarzyna Dowbor.

Prowadząca zdradziła, że program będzie kręcony zupełnie inaczej, niż dotychczas, z zachowaniem dużo większej ostrożności.

"To będzie kręcone zupełnie inaczej. Pełne zabezpieczenie: maski, rękawice i różne inne rzeczy. Dezynfekcja domów. Wszelkie obowiązujące obostrzenia będą stosowane. Nie możemy się wygłupiać. Tu nie chodzi tylko o bezpieczeństwo rodzin, ale zdrowie naszych chłopaków z budowy i ekipy filmowej. Myślimy, jak to zrobić mądrze" - podkreśliła Katarzyna Dowbor w rozmowie z Plejadą.

Zagłosuj

Oglądasz program "Nasz nowy dom"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/Plejada.pl/SW