Zamknij

Katarzyna Figura ma nową fryzurę. Gwiazda przeszła metamorfozę [FOTO[]

19.11.2020 17:48
Katarzyna Figura
fot. Rex Features/East News

Katarzyna Figura postanowiła odświeżyć swoją fryzurę. Gwiazda oddała się w ręce znanej stylistki fryzur - Jagi Hupało. Jak wygląda?

Katarzyna Figura zmieniła swoją fryzurę. Gwiazda postanowiła nieco odświeżyć swój wizerunek. Zrobiła to pod okiem znanej stylistki fryzur - Jagi Hupało. Gwiazda nową i jakże oryginalną fryzurą pochwaliła się na Instagramie. Na fotografii towarzyszy jej m.in. córka Koko, która również oddała się w ręce Jagi Hupało.

"Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam eksperymentować ze swoją fryzurą (ale tylko pod okiem profesjonalistów!). I dziś nie było inaczej, co więcej nie byłam sama, bo towarzyszyła mi @kokofigura  Efekt - jesteśmy w pełni zadowolone ze swoich metamorfoz. Dziękujemy" - napisała aktorka.

Katarzyna Figura przeszła metamorfozę. Gwiazda ma nową fryzurę [FOTO]

Fanom fryzury obu pań bardzo się spodobały. "Śliczne fryzury", "Kasiu, śliczną masz córkę", "zawsze piękna i z klasą", "super fryzury, dziewczyny też", "pani Kasiu, fryz sztos" - zachwycali się wielbiciele aktorki.

Katarzyna Figura prywatnie jest mamą dwóch córek: Koko i Kaszmir ze związku z Kaiem Schoenhalsem. W 2012 roku Katarzyna Figura wyznała, że przez lata była ofiarą przemocy domowej. Od tamtej pory między małżonkami toczy się rozprawa rozwodowa.

RadioZet.pl