Zamknij

Katarzyna Figura wraca po dłuższej nieobecności. Wygląda rewelacyjnie

Redakcja
17.07.2018 12:21
Katarzyna Figura
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Figura przez dłuższy czas raczej nie była widywana na show-biznesowych imprezach, nie pozowała na ściankach i właściwie nie było wiadomo, co się u niej dzieje. Teraz gwiazda pojawiła się na gali wręczenia Diamentowego Klapsa w Sopocie. Wygląda wprost rewelacyjnie.

Od kiedy aktorka Katarzyna Figura przeprowadziła się do Trójmiasta, rzadko kiedy jest widywana na oficjalnych imprezach. Teraz jednak pojawiła się na gali wręczenia Diamentowego Klapsa w Sopocie i zachwyciła swoim wyglądem. Gwiazda zdecydowanie schudła, zmieniła też nieco fryzurę. Choć pozostała przy blondzie, to jednak kolor ten jest bardziej platynowy. W delikatnych loczkach gwiazda przypomina nieco Marylin Monroe.

Trzeba przyznać, że zupełnie nie widać po niej upływu lat, a 56-letnia aktorka wygląda bardzo promiennie.

Choć Katarzyna Figura prezentuje się świetnie, to jednak ostatnie lata nie są dla niej łatwe. Aktorka wyprowadziła się do Gdyni już kilka lat temu, by spełnić swoje marzenia. Niestety, wiele spraw z przeszłości nadal się za nią ciągnie. Mowa o rozwodzie, o który gwiazda walczy już od sześciu lat. Tyle właśnie upłynęło od złożenia przez nią pozwu o rozwód z Kaiem Schoenhalsem. Nic nie wskazuje jednak na to, że sprawa ma szybko się zakończyć.

RadioZET.pl/Fakt/Pomponik/SA