Zamknij

Katarzyna Glinka boi się porodu? "Boję się o swoją kondycję psychiczną"

Maciej Friedrich
28.04.2020 14:53
Katarzyna Glinka boi się porodu? "Boję się o swoją kondycję psychiczną"
fot. Instagram:@katarzynaglinka

Katarzyna Glinka na antenie RadiaZET zdradziła, że zbliżający się poród napełnia ją strachem. W rozmowie z Beatą Tadlą aktorka opowiedziała o uczuciach, jakie towarzyszą jej przed urodzeniem dziecka w dobie pandemii koronawirusa.

Katarzyna Glinka na początku stycznia 2020 roku potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Aktorka znana między innymi z "Barw szczęścia" nie ukrywa swojej radości i chętnie dzieli się z fanami zdjęciami w ciąży za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie ukrywa jednak, że myśl o porodzie w czasach pandemii koronawirusa jest przerażająca. Aktorka niejednokrotnie wspominała, że nie wyobraża sobie urodzenia dziecka w samotności bez wsparcia bliskich. Apelowała nawet o zniesienie rządowego zakazu. W rozmowie z Beatą Tadlą wyznała, że zwyczajnie boi się o siebie i dziecko.

 Kasia Glinka o porodzie w czasie pandemii: "Myśl, że będę sama, paraliżuje moją głowę"

Katarzyna Glinka boi się porodu w czasie pandemii

Katarzyna Glinka była gościem Beaty Tadli w audycji "Z jak związki" na antenie RadiaZET. Aktorka nie miała zamiaru ukrywać, że często przeraża ją myśl o samotnym porodzie, bez wsparcia ukochanego partnera Jarosława Bienieckiego.

- Strach, który jest w ludziach, nie sprzyja czasowi oczekiwania na dziecko. To, że będę sama w szpitalu, na pewno nie pomaga mojej głowie - stwierdziła.

Glinka poważnie obawia się o swoją kondycję psychiczną i o to, jak poradzi sobie sama w przypadku nieprzewidzianych okoliczności. Przyznała, że im więcej o tym myśli, tym bardziej cierpi jej psychika.

- Nie wiem, czy jest coś takiego jak szpitalofobia, ale ja z przebywaniem w szpitalu mam potworny kłopot. Nikt mnie nie odwiedzi i nie wiem, ile czasu spędzę w szpitalu, bo bywa różnie. Ta samotność jest podbita tym, że myślę, co by było, gdyby cokolwiek się wydarzyło: jakaś infekcja czy rozdzielenie z dzieckiem... Siedząc cały czas w domu i multiplikując te myśli w głowie, zwyczajnie boję się o moje bezpieczeństwo psychiczne. Boję się o swoją kondycję psychiczną  - podsumowała.

My oczywiście trzymamy kciuki, by poród przebiegł bez żadnych komplikacji.

Zagłosuj

Śledzisz prywatne życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF