Zamknij

Katarzyna Glinka nurkuje w zaawansowanej ciąży. Robi to dla dzieci

Judyta Wanicka
13.02.2020 17:45
Katarzyna Glinka
fot. Instagram:@katarzynaglinka

Katarzyna Glinka spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z ulubionych aktywności. Katarzyna Glinka pochwaliła się, że nurkuje w ciąży. 

Katarzyna Glinka niedawno oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży. Aktorka znana m.in. z serialu "Barwy szczęścia" doczekała się już wyraźnych krągłości, mimo to pozostaje aktywna fizycznie i nie rezygnuje z ulubionego hobby. Gwiazda zaskoczyła zdjęciem z wakacji w Izraelu, na którym pojawia się w kombinezonie do nurkowania. Okazuje się, że aktorka zdecydowała się na śmiały krok i zeszła pod wodę będąc w zaawansowanej ciąży. 

Katarzyna Glinka nurkuje w ciąży

Katarzyna Glinka rzadko chwali się ciążowym brzuszkiem na Instagramie, ale na wakacjach zrobiła wyjątek. Nie pokazała się jednak w bikini, lecz w stroju nurka, czym jeszcze bardziej zaskoczyła swoich obserwatorów. W końcu rzadko można spotkać gwiazdy, które w ciąży decydują się uprawiać odważne dyscypliny. Ostatnio sporo kontrowersji wywołała morsująca w 9. miesiącu Joanna Moro.

W przypadku Katarzyny Glinki obeszło się bez krytyki. Fanki były pod wrażeniem odwagi, z jaką ciężarna aktorka realizuje swoją pasję i łamie schemat "siedzącej" matki.

Crazy Mom i taką właśnie chcę być!!!! Chcę, żeby moje dzieci widziały we mnie kobietę, która nie żyje według schematów. Chcę, żeby wiedziały, że mogą wszystko - oczywiście nie krzywdząc innych:) Że ograniczenia i ramy, w których się zamykamy, są tylko w naszych głowach. Chcę, żeby wiedziały, że zawsze będę ich wspierać i pokazywać im świat bez ograniczeń - wyznała Katarzyna Glinka. 

Postawa godna podziwu? 

Katarzyna Glinka spodziewa się drugiego dziecka

Katarzyna Glinka wkrótce urodzi drugie dziecko, które jest owocem związku aktorki z Jarosławem Bienieckim. Nowy partner gwiazdy „Barw szczęścia” jest organizatorem biegów ekstremalnych. To właśnie podczas jednej z takich imprez – Runmagedonu w Gruzji – aktorka poznała się ze sportowcem. W lutym 2019 roku Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki się zaręczyli. Para wychowuje również 7-letniego syna Filipa ze związku Katarzyny Glinki z Przemysławem Gołdonem. Aktorka rozwiodła się z ukochanym po 11 latach wspólnego życia.

Zagłosuj

Co sądzisz o uprawianiu sportu w zaawansowanej ciąży?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw