Zamknij

Katarzyna Glinka podkreśliła ciążowy brzuszek. Założyła suknię ślubną?

Sylwia Wamej
23.01.2020 17:55
Katarzyna Glinka
fot. Wojciech Strozyk/ Reporter/East News

Katarzyna Glinka jest w drugiej ciąży. Aktorka podkreśliła ostatnio ciążowy brzuszek, prezentując się w długiej, eleganckiej sukni, przypominającej suknię ślubną.

Katarzyna Glinka pokazała ciążowy brzuszek. Podkreśliła go suknią ślubną?

Katarzyna Glinka wkrótce już po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda "Barw szczęścia" opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym podkreśliła ciążowe kształty. Uwagę fanów zwróciła jednak elegancka biała suknia od Violi Piekut, która przypomina kreację ślubną. Fani pięknej gwiazdy zaczęli się zastanawiać, czy aktorka szykuje się do ślubu. "Czyżby ślubna, Kasiu" - pytali wielbiciele. Katarzyna Glinka szybko odpowiedziała: "Kiedyś na pewno".

Kasia Glinka nie napisała jednak, na jaką okazję wybiera tak elegancką kreację. Dodała tylko, że ciężarne kobiety mają znacznie trudniej, jeśli chodzi o garderobę.

"Nie jest łatwo ubrać kobietę w ciąży wiecie ,ze najwygodniej jest w dresach lub legginsach :) tu odstaje tam uwiera , generalnie zawsze jest coś do zatuszowania Dlatego właśnie do niej mam ogromne zaufanie. @violapiekut nikt nie zrobi tego lepiej i w dodatku z ogromnym wyczuciem ściskam wszystkie Mamuśki!" - napisała aktorka.

Katarzyna Glinka. Kim jest jej partner?

Katarzyna Glinka jest już mamą 7-letniego synka Filipa, który jest owocem związku z Przemysławem Gołdonem. Ich małżeństwo zakończyło się głośnym rozwodem. Katarzyna Glinka zakochała się ponownie, jednak z nowym partnerem - Jarosławem Bienieckim bardzo rzadko można ją zobaczyć publicznie. Ukochany Katarzyny Glinki, Jarosław Bieniecki zajmuje się organizacją biegów ekstremalnych. Jest również wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych oraz prezesem Runmageddonu, czyli ekstremalnego turnieju biegów przeszkodowych.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW