Zamknij

Katarzyna Glinka pokazała się bez makijażu. Zachęca fanki do publikacji naturalnych zdjęć

30.06.2020 09:51
Katarzyna Glinka pokazała się bez makijażu. Zachęca fanki do publikacji naturalnych zdjęć
fot. Tricolors/ East News

Katarzyna Glinka na co dzień stawia na luźny styl i minimalny makijaż. Ostatnio gwiazda "Barw szczęścia" opublikowała naturalne zdjęcie, na którym nie ma ani grama makijażu. Do naturalności zachęciła też inne kobiety.

Katarzyna Glinka bez makijażu. Zachęciła inne kobiety do naturalności [FOTO]

Katarzyna Glinka niedawno po raz drugi została mamą. Gwiazda zwolniła tempo i teraz skupia się przede wszystkim wychowaniu małego Leo. Gwiazda "Barw szczęścia" wciąż pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie. Ostatnio pokazała się bez makijażu. Zachęciła też inne kobiety, aby nie bały się publikować naturalnych zdjęć w mediach społecznościowych.

"Dzień bez makijażu. Dziewczyny, czy pozwalacie sobie na to, żeby pokazywać się światu bez make- up'u? Ponoć są kobiety, które nawet swojemu partnerowi nie pokazują się bez umalowanych rzęs i podkładu. Czy to oznacza, że nie akceptujemy siebie? Nie podobamy się sobie? Czy zbyt często oglądamy Instagram i imponują nam już tylko "zrobione" twarze? Ja tam lubię siebie taką właśnie. Jest nas więcej? Może trzeba rozpocząć taki trend na Insta?" - zachęciła aktorka.

Pod naturalnymi zdjęciami Kasi Glinki  wywiązała się dyskusja na temat naturalności, z kolei aktorka zebrała mnóstwo komplementów od fanów. "Super, nie wstydźmy się swojej naturalnej cery", "wyglądasz cudownie", "super fajnie pani wygląda, pani Kasiu" - pisali fani.

Katarzyna Glinka prywatnie: Ile ma dzieci?

Katarzyna Glinka w maju tego roku po raz drugi została mamą. Aktorka przywitała na świecie synka Leo. Ojcem dziecka Kasi Glinki jest jej partner - Jarosław Bieniecki. Kasia Glinka jest też mamą synka Filipa z poprzedniego związku z Przemysławem Gołdonem.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl