Zamknij

Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie z partnerem i synkiem. "Na chwilę zostawić ojca z dzieckiem"

Sylwia Wamej
19.05.2020 13:32
Katarzyna Glinka
fot. Tricolors/ East News

Katarzyna Glinka niedawno urodziła drugie dziecko - synka Leo. Gwiazda "Barw szczęścia" zamieściła niedawno uroczy kadr na Instagramie z partnerem i malutkim synkiem. Widok rozczulił internautów.

Katarzyna Glinka pokazała urocze zdjęcie z partnerem i synkiem Leo

Katarzyna Glinka na początku maja po raz drugi została mamą. Gwiazda "Barw szczęścia" i jej partner - Jarosław Bieniecki przywitali na świecie synka Leo. Aktorka, choć nie stroni od pokazywania synka w mediach społecznościowych, nie zasypuje fanów zdjęciami malucha. Gwiazda pokazała niedawno urocze zdjęcie z ukochanym partnerem i malutkim synkiem.

"No i padli. Na chwilę zostawić Ojca z dzieckiem i nie ma chłopaków" - napisała Katarzyna Glinka. Fanon ten kadr bardzo spodobał się i zasypali aktorkę ciepłymi słowami w komentarzach.

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki: Gdzie się poznali?

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki spotykają się ze sobą od dwóch lat. Para poznała się na jednej ze sportowych imprez, na której aktorka wzięła udział w maratonie. Jarosław Bieniecki jest prezesem Runmageddonu oraz wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych. Wcześniej Katarzyna Glinka była żoną Przemysława Gołdona, z którym ma syna Filipa.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW