Zamknij

Katarzyna Glinka w ciążowej sesji. Odsłoniła brzuszek tuż przed porodem [FOTO]

Judyta Wanicka
17.04.2020 15:51
Katarzyna Glinka
fot. Instagram:@katarzynaglinka

Katarzyna Glinka spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" pochwaliła się zdjęciem z ciążowej sesji i zdradziła, kiedy urodzi. 

Katarzyna Glinka w ciążowej sesji

Katarzyna Glinka jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Aktorka znana m.in. z serialu "Barwy szczęścia" pod koniec kwietnia urodzi drugie dziecko. Przed rozwiązaniem zdecydowała się upamiętnić wyjątkowy okres ciąży i zafundowała sobie profesjonalną sesję zdjęciową. Efektami pochwalił się mąż aktorki. Przy okazji zdradził, ile czasu ostało do porodu. 

Jeszcze dwa tygodnie – napisał Jarosław Bieniecki. 

Kasia Glinka o porodzie w czasie pandemii: "Myśl, że będę sama, paraliżuje moją głowę"

Katarzyna Glinka spodziewa się drugiego dziecka

Katarzyna Glinka wkrótce urodzi drugie dziecko, które jest owocem związku aktorki z Jarosławem Bienieckim. Nowy partner gwiazdy „Barw szczęścia” jest organizatorem biegów ekstremalnych. To właśnie podczas jednej z takich imprez – Runmagedonu w Gruzji – aktorka poznała się ze sportowcem. W lutym 2019 roku Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki się zaręczyli. Para wychowuje również 7-letniego syna Filipa ze związku Katarzyny Glinki z Przemysławem Gołdonem. Aktorka rozwiodła się z ukochanym po 11 latach wspólnego życia. 

Zagłosuj

Warto zrobić sobie ciążową sesję?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw