Zamknij

Katarzyna Glinka w ciąży. Pokazała odważne zdjęcie w bikini

Patrycja Chudolińska
10.02.2020 21:31
Katarzyna Glinka
fot. Instagram/@katarzynaglinka

Katarzyna Glinka jest w ciąży. Aktorka na początku stycznia potwierdziła swój wyjątkowy stan publikując pierwsze zdjęcie z brzuszkiem. Tym razem przyszła mama pokazała odważne zdjęcie w bikini. Fani zachwycają się jej figurą.

Katarzyna Glinka jest w ciąży

Katarzyna Glinka na początku stycznia potwierdziła medialne doniesienia o ciąży. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym uśmiechnięta trzyma się za wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

- Kochani, chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie, który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia... Nie chciałam się ukrywać, zresztą choćbym chciała, już się nie da. Po prostu chciałam powiedzieć wam, kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach, w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności. Mam nadzieję, że to rozumiecie - podkreśliła w opisie pod fotografią.

Aktorka stara się dbać o swoją prywatność. Choć inne gwiazdy bardzo chętnie odsłaniają ciążowe krągłości, Katarzyna Glinka raczej unika pokazywania zdjęć brzucha. Tym razem zaprezentowała się fanom w odważnym wydaniu.

Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie w bikini. Fani zachwyceni

Katarzyna Glinka pokazała słoneczne zdjęcie z wakacji. Choć w Polsce panuje zima, aktorka znalazła sposób, by się ogrzać.

- Ooooo taką zimę to ja rozumiem! Serio, uwielbiam słońce i nie umiem oszukać organizmu, że mogę energię czerpać np. morsując. Kocham ciepło, słońce i plażing. Jak dla mnie lato może trwać cały rok! PS. Próbowałam zrobić sobie zdjęcie z otwartymi oczami, ale się nie dało. Miłej niedzieli dla was, ściskam - napisała gwiazda.

Katarzyna Glinka pokazała selfie w bikini. Gwiazda nie odsłoniła brzucha, za to wyeksponowała biust. Fani są zachwyceni jej uśmiechem i figurą.

- Nie mogę się napatrzeć!

- Korzystaj! Teraz wszyscy zazdrościmy ci plażingu.

- Nie trzeba nawet dodawać, że jesteś bardzo ładna. Ja też uwielbiam słońce i ciepło.

- Widzę, że proces "mamusienia" przebiega gładko a nawet bardzo atrakcyjnie.

- Piękna jesteś!

Zgadzacie się z tymi komplementami? Życzymy Kasi Glince udanego wypoczynku.

Zagłosuj

Podoba ci się zdjęcie Katarzyny Glinki?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh