Zamknij

Katarzyna Glinka w stroju kąpielowym. Pokazała figurę trzy miesiące po porodzie [ZDJĘCIE]

06.08.2020 16:04
Katarzyna Glinka
fot. Instagram/@katarzynaglinka

Katarzyna Glinka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z wakacji. Uwagę fanów przykuła jej szczupła figura. Gwiazda "Barw szczęścia" zaledwie trzy miesiące temu urodziła dziecko.

Katarzyna Glinka jest jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych polskich aktorek. Mogliśmy ją zobaczyć między innymi w takich produkcjach, jak "Och Karol 2", "Wkręceni" czy "Wyjazd integracyjny". Brała też udział w licznych programach telewizyjnych, w tym "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "Taniec z gwiazdami". Ostatnio jednak aktorka skupia większość uwagi nie na pracy zawodowej, a na rodzinie.

W maju na świat przyszło jej drugie dziecko. Kasia Glinka urodziła synka. Nic dziwnego, że minione miesiące stara się przeżywać przede wszystkim w gronie najbliższych. Ostatnio wraz z ukochanym i dziećmi wybrała się nad polskie morze, by skorzystać trochę z letniej pogody. Nowe zdjęcia z plaży przykuły uwagę jej fanów. Katarzyna Glinka zapozowała w samym stroju kąpielowym.

Zobacz także: Katarzyna Glinka pokazała się bez makijażu. Zachęca fanki do publikacji naturalnych zdjęć

Katarzyna Glinka pokazała ciało po ciąży. Fani zachwyceni

Katarzyna Glinka na zdjęciach pokazała, jak wygląda jej ciało trzy miesiące po porodzie. Choć zdecydowała się na jednoczęściowy strój kąpielowy, a nie skąpe bikini, fani dostrzegli, że już zdążyła wrócić do dawnej formy. Internauci komplementują szczególnie jej długie, szczupłe nogi oraz płaski brzuch.

- Super figura!

- Pięknie wyglądasz.

- Naturalnie piękna. Przyjemnego urlopu - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?