Zamknij

Katarzyna Glinka zachwala późne macierzyństwo. Szczere wyznanie gwiazdy. "Brak wyrzutów sumienia"

Maciej Friedrich
29.05.2020 13:53
Katarzyna Glinka zachwala późne macierzyństwo
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Katarzyna Glinka po raz drugi została mamą. Popularna aktorka pokazała zdjęcie z synkiem i wypowiedziała się na temat późnego macierzyństwa. Internauci byli zachwyceni i wzruszeni jej słowami.

Katarzyna Glinka to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Debiutowała w teatrze, ale największą popularność przyniosły jej role w serialach. Widzowie pokochali ją między innymi za kreacje w "Klanie" i "Na dobre i na złe". Często mogliśmy oglądać ją w komediach, zagrała między innymi w "Och Karol 2" i "Wkręconych". Duży sukces odniosła, biorąc udział w "Twoja twarz brzmi znajomo, tańczyła także na parkiecie "Tańca z gwiazdami". 

Prywatnie Glinka od 2019 roku zaręczona jest z Jarosławem Bienieckim. Wcześniej była w związku małżeńskim z Przemysławem Gołdonem,  z którym ma syna Filipa. W maju 2020 roku aktorka po raz drugi została mamą, na świat przyszedł jej syn Leo. Gwiazda w sieci pochwaliła się zdjęciem z maleństwem i zachwalała późne macierzyństwo.

 Katarzyna Glinka nie wierzy w niebezpieczeństwo koronawirusa? Kontrowersyjny wpis aktorki

Katarzyna Glinka zachwala późne macierzyństwo. Pokazała zdjęcie z synkiem

Katarzyna Glinka opublikowała zdjęcie, na którym przytula małego Leo. W obszernym wpisie wypowiedziała się na temat późnego macierzyństwa. Aktorka nie ukrywa, że cieszy się z faktu, że została mamą po 40 roku życia.

- Zalety dojrzałego macierzyństwa przede wszystkim spokój, jaki odczuwam kiedy zajmuję się Leo. Brak wyrzutów sumienia, kiedy potrzebuję zrobić coś dla siebie. Pielęgnuję każdą chwilę, bo wiem, że czas szybko leci i nie narzekam. Nie przejmuję się aż tak bardzo, tym co piszą w poradnikach i tym jak się "powinno" postępować. Mam do siebie duże zaufanie - czytamy w poście.

Kasia podkreśliła także, że potrafi znaleźć czas dla siebie.

- Daję sobie prawo do tego, że nie wszystko musi przebiegać perfekcyjnie. Kiedy młody śpi, czytam - a nie sprzątam i piorę w domu. Może nie ma idealnego porządku, za to ja mam w sobie większy spokój. Czuję, że to jest mój/nasz dobry czas. Za niczym już nie gonię, nie mam poczucia, że coś mi ucieka, że coś stracę... Jest po prostu dobrze - stwierdza.

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

RadioZET.pl/MF