Zamknij

Katarzyna Grochola zaszczepiona na koronawirusa. Pisarka pokazała zdjęcie [FOTO]

08.04.2021 13:07
Katarzyna Grochola
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Katarzyna Grochola jest już zaszczepiona na koronawirusa. Pisarka za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała zdjęcie ze szpitala, na którym przyjęła dawkę szczepionki.

Katarzyna Grochola dołączyła do grona zaszczepionych gwiazd na koronawirusa. Jedna z ulubionych pisarek Polaków pokazała na Instagramie zdjęcie ze szpitala w Ostrołęce, w którym przyjęła szczepionkę. Gwiazda podziękowała też wszystkim medykom.

Zobacz też: Katarzyna Grochola o relacjach z córką, wolnej Polsce oraz swoim pierwszym kryminale [WIDEO]

Katarzyna Grochola zaszczepiona na koronawirusa. Pisarka pokazała zdjęcie [FOTO]

"Powiedz mi kiedy się szczepiłeś, a powiem Ci, ile masz lat. Bądźcie zdrowi. Wszystkim medykom bardzo, bardzo dziękuję. Serdecznie pozdrawiam szpital w Ostrołęce, na zdjęciu Pani Sabina. Podziw, szacunek i miłość dla służby zdrowia, z małym wyjątkiem na szczycie" - napisała, pozwalając sobie na uszczypliwość w stronę rządu.

Pod postem pisarka zebrała mnóstwo ciepłych słów od swoich fanów oraz osób z branży show-biznesu.

Grochola to kolejna z gwiazd, która w ostatnim czasie przyjęła szczepionkę na Covid-19. Zaszczepili się już m.in. Karolina Korwin-Piotrowska, Andrzej Chyra oraz Artur Barciś. W styczniu pokaźne grono gwiazd skorzystało ze szczepień poza kolejnością, m.in. Krystyna Janda, Cezary Żak oraz Wiktor Zborowski.

Katarzyna Grochola swoją pierwszą książkę pt. "Przegryźć dżdżownicę" wydała w 1997 roku. Na swoim koncie ma kilkanaście powieści i kilkanaście zbiorów opowiadań,  Najpopularniejsze książki gwiazdy to "Nigdy w życiu!" i "Ja wam pokażę", które doczekały się ekranizacji.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET