Zamknij

Katarzyna Kubacka-Seweryn ma koronawirusa. Żona Andrzeja Seweryna apeluje o noszenie maseczek

21.10.2020 16:03
Katarzyna Kubacka i Andrzej Seweryn
fot. Piotr Molecki/ East News

Katarzyna Kubacka-Seweryn zarażona koronawirusem. Żona Andrzeja Seweryna w rozmowie z Wp.pl opowiedziała o objawach i chorobie. Zaapelowała również o noszenie maseczek i nielekceważenie obostrzeń.

Katarzyna Kubacka-Seweryn zarażona koronawirusem. Żona Andrzeja Seweryna choruje już od 12 dni. W wywiadzie dla Wp.pl opowiedziała o objawach choroby. Jak się okazuje, najtrudniejsze były dla niej pierwsze trzy dni choroby. Pojawiły się u niej gorączka, dreszcze oraz osłabienie. Trzeciego dnia Seweryn musiała trafić do szpitala. Katarzyna Kubacka-Seweryn przyznała, że miała kontakt z chorą  osobą. 

"W otoczeniu osoby chorej, z którą miałam kontakt, niewiele osób jest zarażonych. Zarazić możemy się w zupełnie nieprzewidywalnych sytuacjach i wszędzie" - podkreśliła w rozmowie z wp.pl.

Zobacz też: Seweryn rezygnuje z benefisu w TVP. Stacja miała cenzurować listę gości 

Katarzyna Kubacka-Seweryn ma koronawirusa. Żona Andrzeja Seweryna opowiedziała o chorobie

Żona Andrzeja Seweryna zaapelowała do wszystkich, aby nie lekceważyli obostrzeń i nosili maseczki.

"Przestrzegam więc i apeluję do osób, które mają osłabiony system odpornościowy, by się chroniły i w miarę możliwości zostawały w domu. Proszę nie ulegać opiniom o tym, że maseczki są niepotrzebne, że odbierają nam wolność. Wolność jest przejawem naszego umysłu, naszej woli, ale na pewno nie maseczki" - podkreśliła Kubacka-Seweryn.

Żona Andrzeja Seweryna podkreśliła, że izolacja będzie miała w przyszłości potężne skutki.

"Wiem jednak, czym jest izolacja i rozumiem jej wysokie koszty społeczne, skutki będą potężne. Lockdown, ograniczenie kontaktów, samotność, poczucie zagrożenia, lęk o byt… To przerażające. Powinny powstać mechanizmy instytucjonalne, programy, które pomogą ludziom na nowo odnaleźć się w tej rzeczywistości" - zdradziła Katarzyna Kubacka-Seweryn w rozmowie z Wp.pl

Prywatnie Katarzyna Kubacka-Seweryn jest żoną aktora Andrzeja Seweryna. Również związana jest z artystyczną branżą. Jest producentką i manager. Pełni funkcję Prezesa Fundacji Kultury i Sztuki TAKI JESTEM. Zajmuje się organizacją imprez i wydarzeń filmowych, artystycznych i edukacyjnych.

RadioZet.pl/ wp.pl