Zamknij

Siostra Barbary Kurdej-Szatan również jest aktorką. Są podobne?

Maciej Friedrich
05.04.2019 08:19
Siostra Barbary Kurdej-Szatan również jest aktorką. Są podobne?
fot. Instagram:@kurdejszatan

Katarzyna Kurdej-Mania to starsza siostra Barbary Kurdej-Szatan. Podobnie jak gwiazda „W rytmie serca”, Kasia zajmuje się aktorstwem. Czy siostry są do siebie podobne?

Barbara Kurdej-Szatan doskonale odnalazła się w krajowym show-biznesie. Swoją karierę rozpoczynała od występów na deskach Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu, jednak popularność przyniosły jej role w spotach reklamowych jednej z sieci telefonii komórkowej. Przełomem w karierze filmowej była główna rola w „Dzień dobry, kocham Cię”, do którego nagrała również w duecie z Liberem utwór promujący. Obecnie możemy oglądać ją w serialu „W rytmie serca” oraz jako prowadząca taneczne show „Dance, dance, dance”. Jednak Basia to nie jedyna aktorka w swojej rodzinie.

ZOBACZ: "M jak Miłość": Barbara Kurdej-Szatan śpiewa piosenkę "Bez Ciebie"

Katarzyna Kurdej-Mania. Kim jest siostra Barbary Kurdej-Szatan?

Katarzyna Kurdej-Mania jest starsza o znanej siostry o pięć lat. Mają ze sobą doskonały kontakt, co świetnie oddają ich wspólne zdjęcia. Widać jak na dłoni, że w swoim towarzystwie czują się doskonale. Siostra Basi również postanowiła związać swoje życie z aktorstwem. Jej talent można było podziwiać między innymi w „Lalce”, „Chłopach” oraz serialach "Lokatorzy” i „Sąsiedzi”. Uważni widzowie z pewnością dostrzegli podobieństwo jednej z aktorek do znanej siostry.

Barbara Kurdej-Szatan z siostrą
fot. Instagram:@kurdejszatan
Kurdej Szatan z siostrą
fot. Instagram:@kurdejszatan
Zagłosuj

Czy siostry są do siebie podobne?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF