Zamknij

Katarzyna Litwiniak nie żyje. Pierwsza żona Jacka Rozenka zmarła na raka

Sylwia Wamej
07.04.2020 08:43
Katarzyna Litwiniak
fot. Instagram.com/ Litwiniak

Katarzyna Litwiniak nie żyje. Pierwsza żona Jacka Rozenka chorowała na raka, a rok temu pojawiły się u niej przerzuty O śmierci Litiwniak poinformowała zaprzyjaźniona aktorka - Małgorzata Kosik.

Katarzyna Litwiniak nie żyje. Pierwsza żona Jacka Rozenka zmarła na raka

Katarzyna Litwiniak nie żyje. Pierwsza żona Jacka Rozenka i mama jego syna Adriana zmarła na raka. Raka piersi wykryto u niej cztery lata temu. Katarzyna Litwiniak poddała się m.in. operacji i radioterapii. W lutym 2019 roku pojawiły się przerzuty do kości. Na leczenie mamy zbierał jej syn - Adrian. W pomoc dla Katarzyny Litwiniak było zaangażowanych wiele gwiazd.

Gwiazdy zaangażowały się w pomoc na leczenie Katarzyny Litwiniak

"W lutym 2019 roku postawiono mi nową diagnozę - rozsiany przerzut raka do kości. Lekarz onkolog postawił bardzo niekorzystne statystyczne rokowania, nie dając żadnej szansy na wyzdrowienie. Pomimo to nie poddaję się i wierzę, że znajdę rozwiązanie i powrócę do zdrowia" - pisała Katarzyna Litwiniak na stronie znajdzpomoc.pl, gdzie organizowana była zbiórka na jej leczenie w Niemczech.

W styczniu 2020 roku Katarzyna Litwiniak poinformowała na swoim Instagramie, że udało się sfinansować jej leczenie. Niestety, wyniki zaczęły się drastycznie pogarszać.

 "Potem wyniki zaczęły się dramatycznie pogarszać, żeby osiągnąć bardzo zły poziom. Cały czas nie mogę w to uwierzyć, zaakceptować" - pisała Katarzyna Litwiniak.

O śmierci Katarzyny Litwiniak poinformowała jej koleżanka, aktorka, Małgorzata Kosik.

"Byłaś bardzo silna i dzielna i bardzo wierzyłaś, że wyzdrowiejesz. Twoi przyjaciele, rodzina, znajomi... Wszyscy wierzyliśmy, że wygrasz tę nierówną walkę. Zawsze będę ciepło Cię wspominać. Dziękuję Ci za naszą współpracę" - napisała na Facebooku.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW