Zamknij

Katarzyna Niezgoda niewiarygodnie schudła. Zmieniła też fryzurę

Judyta Wanicka
02.01.2020 16:58
Katarzyna Niezgoda
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Niezgoda przeszła zdumiewającą metamorfozę. Była partnerka Tomasza Kammela sporo schudła i zmieniła fryzurę. Nowym wyglądem pochwaliła się na Instagramie.

Katarzyna Niezgoda nie ustaje w pracy nad sylwetką. Dzięki specjalnie skomponowanej diecie schudła już ponad 30 kilogramów i jest na dobrej drodze do osiągnięcia zdumiewających efektów. Była dziewczyna Tomasza Kammela opublikowała zdjęcie z sylwestra, na którym prezentuje się już prawie tak szczupło, jak na okładce swojej książki.

Katarzyna Niezgoda schudła i zmieniła fryzurę

Katarzyna Niezgoda od czasu w związku z Tomaszem Kammelem wyraźnie rozkwitła. Przefarbowała włosy na blond, zmieniła styl i popracowała nad figurą. Od dłuższego czasu bizneswoman prezentuje się wyraźnie szczuplej. Wszystko przez ścisłe trzymanie się diety i korzystaniu ze zdrowego cateringu, który często poleca na Instagramie.

Niezgoda przywitała nowy rok kompletnie odmieniona. Na najnowszym zdjęciu pozuje w eleganckiej sukience mini, która pozwoliła jej wyeksponować największe atuty figury - bujny dekolt i zgrabne nogi. Korzystne zmiany widać nie tylko w sylwetce, ale także na głowie. Katarzyna Niezgoda odświeżyła cięcie i rozjaśniła włosy modną platyną.

Sylwestrowa metamorfoza Katarzyny Niezgody wywołała zachwyt wśród jej obserwatorów. Nic dziwnego - gwiazda biznesu jeszcze nigdy nie wyglądała tak młodo i promiennie. Widać, że w jej życiu wszystko układa się znakomicie.

Katarzyna Niezgoda od dwóch lat jest zakochana w biznesmenie Pawle Markiewiczu. Często pojawia się z nim na imprezach branżowych i chętnie chwali się nim na Instagramie.

RadioZET.pl/jw