Zamknij

Katarzyna Nosowska w naturalnym wydaniu. Trudno poznać, że to ona

17.06.2020 13:24
Katarzyna Nosowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Katarzyna Nosowska wielokrotnie publikowała w sieci swoje zdjęcia w dziwnych stylizacjach i makijażach, którymi udowadniała, że ma do siebie dystans. Teraz piosenkarka pokazała się w całkiem naturalnej wersji, bez makijażu. Poznalibyście?

Katarzyna Nosowska należy do gwiazd dość aktywnych w social mediach. Piosenkarka, która na co dzień bardzo dba o swój sceniczny wizerunek, na Instagramie pozwala sobie na publikowanie śmiesznych zdjęć czy filmików, na których często śmieje się sama z siebie. Wiele razy udowadniała już, że ma do siebie dystans. Tym razem zaprezentowała się całkiem bez makijażu, na co wiele gwiazd z pewnością by się nie odważyło. Zaskoczeni internauci komentują, że trudno poznać, kto jest na zdjęciu.

Radosław Majdan na rozczulającym zdjęciu z synkiem Heniem

"Teraz, gdy nie mogę być wokalistką, wkładam wiele wysiłku, by mieć względnie dobry humor" - pisze Nosowska i pozdrawia fanów ze swojego ogródka.

Katarzyna Nosowska bez makijażu

Internauci przyznają, że w takiej wersji nie jest łatwo Nosowską rozpoznać, jednak ich zdaniem wygląd nie ma kompletnie znaczenia bo Kasia jest "zarąbista w każdym wydaniu". Jedna z komentujących dodaje: "Z taką osobowością mogłabyś mieć nawet brodawkę na nosie". W pełni się z tym zgadzamy.

Posłuchaj podcastu