Zamknij

Katarzyna Nosowska drwi z Kim Kardashian? Wyśmiewa kontrowersyjną kreację z MET Gali

15.09.2021 12:25
Nosowska
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTEREAST NEWS/Ron Adar/M10s / SplashNews.com/East News

Katarzyna Nosowska to utalentowana artystka, autorka tekstów i pisarka, która od dawna pokazuje, że świetnie radzi sobie także w social mediach. Wokalistka zespołu Hey na swoim profilu na Instagramie często dzieli się swoimi pełnymi humoru refleksjami na temat życia codziennego, show-biznesu, czy polityki. Tym razem zażartowała z Kim Kardashian i jej kreacji, w jakiej pojawiła się na MET Gali 2021.

Katarzyna Nosowska to utalentowana artystka, autorka tekstów i pisarka, która od dawna pokazuje, że świetnie radzi sobie także w social mediach. Wokalistka zespołu Hey na swoim profilu na Instagramie często dzieli się swoimi pełnymi humoru refleksjami na temat życia codziennego, polityki, czy show-biznesu. Całkiem niedawno furorę w sieci zrobił jej żartobliwy materiał, w którym reaguje na słynny komentarz Agnieszki Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę".

Tym razem zażartowała sobie z Kim Kardashian, która kolejny raz zaskoczyła fanów kontrowersyjnym strojem, jaki miała na sobie na MET Gala 2021. Amerykańska celebrytka przyszła cała na czarno, a jej nietypowy strój zasłaniał każdy skrawek jej ciała - łącznie z twarzą i dłońmi.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny domaga się zmian w "Tańcu z Gwiazdami". Chodzi o jednopłciowe pary

Katarzyna Nosowska parodiuje strój Kim Kardashian na MET Gala 2021

Na Instagramie Nosowska pokazała krótkie wideo, w którym prezentuje się ubrana w czarny strój, Podobnie jak Kardashian ma zasłoniętą twarz, a na jej dłoniach są rękawiczki. W krótki komentarzu do filmiku Nosowska stwierdza: "Nie na galę, do sklepu". Post piosenkarki jak zwykle wywołał pozytywny odzew. Pod wpisem piosenkarki pojawiły się komentarze zarówno od gwiazd, jak i internautów:

"Kocham! Hit!" - napisała Małgorzata Kożuchowska. Z kolei Edyta Pazura pozostawiła mnóstwo serduszek. Internauci są zachwyceni dystansem i poczuciem humoru Katarzyny Nosowskiej.

"Kim black Nosowska", "Mistrzyni", "Kasia, terapeutyzujesz śmiechem. Uwielbiam" - piszą komentujący.

Nosowska Kardashian
fot.