Zamknij

Katarzyna Nosowska wyszła za mąż. Co skłoniło ją do ślubu?

Redakcja
27.11.2018 11:41
Katarzyna Nosowska
fot. Aneta Kwiatkowska/East News

Ślub Katarzyny Nosowskiej jest sporym zaskoczeniem dla jej fanów. Artystka pokazała w sieci zdjęcie, na którym prezentuje ślubną obrączkę. Co sprawiło, że postanowiła sformalizować wieloletni związek?

Katarzyna Nosowska wyszła za mąż!

Wokalistka grupy Hey i artystka solowa pochwaliła się na Instagramie obrączką ślubną, co oznacza, że wstąpiła w związek małżeński ze swoim wieloletnim partnerem – muzykiem Pawłem Krawczykiem. Są ze sobą już od 17 lat. Dlaczego właśnie teraz zdecydowali się na taki krok? Artystka nie tłumaczy. Przy zdjęciu, które opublikowała, pojawił się tylko krótki komentarz: „Po 17 latach, po przejściach...” – napisała.

Ślub Katarzyny Nosowskiej

Artystka nie zdradziła żadnych szczegółów, ale pojawiają się informacje, że ślub Nosowskiej i Krawczyka odbył się w Las Vegas (kilka dni temu gwiazda informowała o swoim wylocie do USA) i był podyktowany całkiem spontaniczną decyzją partnerów. Podobno świadkiem ceremonii był syn wokalistki z poprzedniego związku – Mikołaj Krajewski.

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk są ze sobą od 2001 roku, kiedy to muzyk dołączył do ekipy Hey. Ich związek nie był łatwy, o czym Nosowska mówiła w wywiadach. Jak informowała, jej partner był uzależniony od alkoholu, a ona była współuzależniona i dopiero po pewnym czasie nauczyła się radzić sobie z trudną relacją.

„Trudno jest patrzeć, jak upada ktoś bliski. Jednak w przypadku uzależnienia rację bytu ma tylko i wyłącznie twarda miłość. Ja miałam to szczęście, że w najgorszym momencie dane mi było spotkać psycholog Ewę Woydyłło, która powiedziała: »Zajmij się sobą, bo alkoholik jest uzależniony od substancji, a osoba współuzależniona od alkoholika«. To był przełom. Zrozumiałam, że choroba partnera nie jest moją winą ani odpowiedzialnością i że tylko on sam może coś zrobić ze swoim życiem. Ja wiem jedynie, że nie chcę być z kimś, kto pije” – mówiła w wywiadzie dla magazynu „Pani”.

Fani na Instagramie pospieszyli z gratulacjami. My również się do nich przyłączamy.

RadioZET.pl/SE/SA