Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Nosowska wyszła za mąż. Co skłoniło ją do ślubu?

27.11.2018 11:41

Ślub Katarzyny Nosowskiej jest sporym zaskoczeniem dla jej fanów. Artystka pokazała w sieci zdjęcie, na którym prezentuje ślubną obrączkę. Co sprawiło, że postanowiła sformalizować wieloletni związek?

Katarzyna Nosowska fot. Aneta Kwiatkowska/East News

Katarzyna Nosowska wyszła za mąż!

Wokalistka grupy Hey i artystka solowa pochwaliła się na Instagramie obrączką ślubną, co oznacza, że wstąpiła w związek małżeński ze swoim wieloletnim partnerem – muzykiem Pawłem Krawczykiem. Są ze sobą już od 17 lat. Dlaczego właśnie teraz zdecydowali się na taki krok? Artystka nie tłumaczy. Przy zdjęciu, które opublikowała, pojawił się tylko krótki komentarz: „Po 17 latach, po przejściach...” – napisała.

Ślub Katarzyny Nosowskiej

Artystka nie zdradziła żadnych szczegółów, ale pojawiają się informacje, że ślub Nosowskiej i Krawczyka odbył się w Las Vegas (kilka dni temu gwiazda informowała o swoim wylocie do USA) i był podyktowany całkiem spontaniczną decyzją partnerów. Podobno świadkiem ceremonii był syn wokalistki z poprzedniego związku – Mikołaj Krajewski.

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk są ze sobą od 2001 roku, kiedy to muzyk dołączył do ekipy Hey. Ich związek nie był łatwy, o czym Nosowska mówiła w wywiadach. Jak informowała, jej partner był uzależniony od alkoholu, a ona była współuzależniona i dopiero po pewnym czasie nauczyła się radzić sobie z trudną relacją.

„Trudno jest patrzeć, jak upada ktoś bliski. Jednak w przypadku uzależnienia rację bytu ma tylko i wyłącznie twarda miłość. Ja miałam to szczęście, że w najgorszym momencie dane mi było spotkać psycholog Ewę Woydyłło, która powiedziała: »Zajmij się sobą, bo alkoholik jest uzależniony od substancji, a osoba współuzależniona od alkoholika«. To był przełom. Zrozumiałam, że choroba partnera nie jest moją winą ani odpowiedzialnością i że tylko on sam może coś zrobić ze swoim życiem. Ja wiem jedynie, że nie chcę być z kimś, kto pije” – mówiła w wywiadzie dla magazynu „Pani”.

Fani na Instagramie pospieszyli z gratulacjami. My również się do nich przyłączamy.

RadioZET.pl/SE/SA

Oceń