Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Nosowska zażartowała z Rusin. Rusin odpowiedziała. Kolejna wojna?

24.09.2018 16:22

Katarzyna Nosowska w jednym z ostatnich filmików na Instagramie zażartowała sobie z wojny Rusin i Rozenek. Rusin i jej odpowiedziała. Zapowiada się na kolejną wojnę?

Katarzyna Nosowska fot. instagram

Katarzyna Nosowska od kilku dni jest na diecie (odchudza się z Chodakowską) i w związku z tym postanowiła w jednym ze swoich żartobliwych filmików na Instagramie zareklamować "swój" produkt, którym jest... poduszka. Pod koniec swojej wypowiedzi wyraźnie zaznaczyła, że poduszka ta jest "tylko trochę testowana na zwierzętach", co w ewidentny sposób odnosi się do niedawnego, głośnego konfliktu Rozenek i Rusin.

Co ciekawe, materiał ten opisała jako "Sklepik PATrz&KUP". Pojawiło się przy niem wiele komentarzy od internautów zachwyconych dystansem i poczuciem humoru wokalistki. Niektórzy jednak zaczęli obawiać się, że filmik ten doprowadzi do kolejnej wojny i tylko czekać, aż Rusin odezwie się na Instagramie.

Kinga Rusin odpowiada Nosowskiej

Nie minęło kilka godzin i... odpowiedź od Rusin się pojawiła. Tym razem jednak, nie taka, jak wielu się spodziewało. Prezenterka nie dała się wciągnąć w kolejną aferkę i do posta podeszła w żartobliwy sposób.

"I love U Nosowska - i to już od czasu naszych wspólnych kolonii w Bułgarii, lat temu .... PATrz&KUP dobre. Pozdrawiamy Ciebie ja i Pat&Rub" - napisała Rusin.

Co ciekawe, wiele osób oglądając filmik Katarzyny Nosowskiej nie zrozumiało, o co wokalistce chodzi. Tekst o "tylko trochę testowanych" tak naprawdę nie był "prztyczkiem" w stronę Rusin - co Kinga wyjaśniła pod swoim postem w jednym z komentarzy o przytyk Nosowskiej.

"W którym miejscu jest ten przytyk? Akurat Kaśkę znam od ... 34 lat i uwielbiam. I wiem że używa Pat&Rub" - odpowiedziała.

RadioZET.pl/SA

Oceń